Oceny Dacia Logan I MCV 1.5 dCi 75KM 55kW 2007-2010

Dacia Logan I MCV 1.5 dCi 75KM 55kW 2007-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dacia Logan I MCV 1.5 dCi 75KM 55kW 2007-2010

~Jarek
Dacia Logan I
Moja ocena jest najmojsza ponieważ używam tego auta, ale nie jestem właścicielem. Mogę więc wypowiedzieć się obiektywnie, w przeciwieństwie do właścicieli, którzy mają tendencję do przechwalania. Ogólnie - miła niespodzianka. Spodziewałem się, że to będzie totalny złom, ale samochód jeździ, nie psuje się, nie rdzewieje. Duży minus - tandetne wykończenie. Porównam do innych samochodów: Skody Fabii i Peugeota 307 (które znam). Skoda trochę...
~Mati
Dacia Logan I
Samochód bardzo tani w eksploatacji, w swoim przedziale cenowym jeden z najrozsądniejszych wyborów. Wersja 7 osobowa jest bardzo praktycznia, na 3 rzędzie siedzień jest wystarczająco miejsca nawet dla osób o wzroście ~180cm
2,3
~maxxx
Dacia Logan I
Duża przestrzeń. Ale to jedyny plus. Wiele jeżdżę różnymi autami, małymi i dużymi (autobusy, ciężarowe). Jak wsiadałem do mojej, na szczęście byłej już, dacii, to trochę jakbym wsiadał do 40 letniego Ursusa.
~Dawid
Dacia Logan I
Doskonały samochód dla rodzin - zwłaszcza wersja 7 osobowa z silnikiem Diesla. Pozwala przejechać 100 Km za lekko ponad 20 zł. Polecam dokupienie powerboxa podnoszącego moc do 85 km do tej wersji , cena około 350 zł na ebay, działa rewelacyjnie montaż ok. 7 min - sprawdzone
2,1
~Pabelele
Dacia Logan I
Dostałem dacie od kolegi jako auto zastępczena na czas naprawy własnego samochodu-po wypadku nie z mojej winy). Prywatnie mam merecedsa W124 rocznik 1990 300d turbo.To co dzieli dacie z moim pełnoletnim mesiem to prawdziwa przepaść. Na niekorzyść daci oczywiście.. Po tygodniu jazdy tym czymś zastanawiam sie dla kogo robi sie takie namiastki samochodu.Wrażenie ogólne jest takie ,ze auto jest 1norazowe ... taniość i badziewie
~Gregosa
Dacia Logan I
Auto o bardzo dużej funkcjonalności, dobrze się prowadzące, mam nadzieję, że będzie niezawodne (logan sedan, którego najstarsze egzemplarze na polskim rynku mają już 2,5 roku zaskakują niezawodnością). http://motonews.pl/services/dac/?op=art&sid=1279
2,5
~xyz
Dacia Logan I
Zakup tego auta to największa pomyłka. Chodzi o niewywiązywanie się z tego, co mi obiecano w gwarancji przy zakupie auta. Rozważam oczywiście drogę sądową.
~Wojtas
Dacia Logan I
Fajne autko za niską cenę. Na diesla z dodatkowym wyposażeniem trzeba długo czekać. Pojawił się teraz nowy diesel 85 KM ale jest moim zdaniem za drohi na to auto.
~Tomasz Woś
Dacia Logan I
Miałem golfa to grzał bardzo szybko ten troszkę dłużej się nagrzewa (Wentylacja i ogrzewanie)
~nowy nabywca
Dacia Logan I
WERSJA 1.5 DCI 68 KM, a nie 75 KM, ale innej wybrać nie można. Spalanie 4.5-5 litrów, autko do spokojnego przemieszczania się. Silnik podobno zawodny - u mnie oryginalny akumulator, w silniku nic nie ruszane, wszystko chodzi jak w zegarku. (Silnik)
Dacia Logan I MCV