Lista ocen Fiat Bravo II (406) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 235 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysztof.marciniec@elservice24.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Bądzmy szczerzy w porównaniu z Passatem to rewelacja. Autko serwisowałem zgodnie z wymogami gwarancyjnymi i prawie nic się nie psuje. Tylko raz miałem problem z zaworem RGB ale wymieniono Mi go podcza przeglądu
~MKK
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
trudno powiedzieć miałem kilka usterek pierwsza to pęknięta rura łącząca wlew z zbiornikiem, konsola środkowa połamane plastiki wszystko usunięto w serwisie została skrzypiąca deska tylko w dni o dużej wilgotności tak poza tym ok
~hmmm
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
stuka coś w drzwiach,parują tylne lampy,stuki w zawieszeniu,przy niższych temperaturach nie wchodzi kierunkowskaz-podobno guma osłaniająca twardnieje i to jest powód,ciężko otwierające sie drzwi pasażera...tylko pasażera...
~miroslaw.nowacki@onet.eu
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Windows zawodzi, zwłaszcza gdy ma współpracować z telefonem..... o zgrozo z systemem Windows, potrafi zerwać połączenie, i nie chce łączyć sie z samochodowym zestawem głośnomówiącym. Telefon na symbianie czy innym bez problemu.
~GNOM
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Wcześniej po 3-ech miesiącach pisałem tutaj zero usterek, ale to się zmieniło. Jedna awaria. Spalona żarówka podświetlanie panelu sterowania wentylacją. Koszt żarówki 90 gr, wymiana 30 zł. Uważam, że wynik 4 jest dalej aktualny.
~Dominik
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Czasami drażniące potrafi być fabryczne radio, pomimo świetnego dźwięku z głośników, wyświetlacz radia potrafi zgasnąć, radio czasami nie odtwarza płyt CD. Po umyciu potrafią zaparować reflektory.
~Marian z Rzeszowa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Raz tylko przy gwałtownym spadku temperatury i dużej wilgotności powietrza, zastrajkował... komputer. Po takiej nocy zgłosił awarię silnika. Po resecie błędu (przepływomierz powietrza) odpalił i odjechał...
~majster
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Przepalone żarówczki od podświetlenia panelu klimy, wyciueraczka tylnia dziłająca z trudem i tyle w sumie.... Odkleiło się kilka lamelek z chłodnicy klimy ale to nie przeszkadza w niczym.
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
śmieszne sprawy, wyświetlacz zestawu muzycznego przestawał 2 razy działać, mimo że wszystko grało. Po ponownym uruchomieniu silnika wszystko wracało do normy, nie wiem co o tym sądzic. Reszta OK.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II
5,8
8,3
9,3
~acik
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Drobne usterki typu odbijanie przełącznika kierunkowskazów przy dużym mrozie czy jakieś drobne okresowe wibracje jakiś elementów ale tak jest w każdym samochodzie - przynajmniej za te pieniądze