Lista ocen Fiat Bravo II (406) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 235 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Problem z silniczkami od wentylacji - uszkodzone plastiki, przez co klimatyzacja tylko grzała zamiast chłodzić. A cena dość spora za zrobienie tego
~Krzychu
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Jedyne co mi padło w tym aucie to czujnik ciśnienia oleju, objawia się to zapalającą się żółtą lampką (trójkąt z wykrzyknikiem), kolega wymienił to za piwo :).
~Rafał
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Silniczek klap klimatyzacji, cewka zapłonowa,odma, zapieczony zacisk koła tylnego (norma) skraplacz klimatyzacji (norma) przez 45000 to chyba nie jest wiele?
~marek1712
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Poza wadą fabryczną (parujące reflektory) i radiem Visteon (nie lubi ID3tag ze znakami inne niż ASCII) nie mogę się przyczepić do działania pojazdu. Polecam!
~Tom
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Brak usterek, jedyna naprawa do tej pory to wymiana sprężyny przedniej, ale to wina mojej żony, bo zamiast omijać dziury mam wrażenie, że w nie celuje.
~Klodex
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Samochód nie przysparza większych problemów. Jego mankamentem może być utrudnione wrzucanie pierwszego biegu, które wymaga czasami ponownej próby.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Trochę problemów z elektroniką - a dokładniej nie z nią samą, tylko z czujnikami. Dwa razy w przypadku kontrolki silnika, raz ABS (przetarcie przewodu).
~czachaaa79
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Powyżej 80tys km (6/7 rok użytkowania) wymieniłem rozrząd, tarcze z klockami, amortyzatory ... i chyba tyle. A no i jeszcze koncowki drazka.
~Zbyszek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Problemy z wybierakiem skrzyni biegów, chłodnicą oraz przekładnią kierowniczą. Naprawiono na gwarancji, jednak te usterki dopadły większości modeli Bravo.
~rado1234
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Brak powodów do narzekań. Drażnią hałasujące plastiki w podowoziu przy większych dzirach czy progach. Do wibracji podczas postoju można się przyzwyczaić.