Lista ocen Fiat Bravo II (406) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 235 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dth
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jesli chodzi o niezawodnosc w drobiazgach to mam 3 przypadki. 1) Przypadek z zacieta klamka kierowcy od zewnatrz, 2) Stukanie w gornym punkcie lewnego przedniego slupka, 3) Serwis - uszkodzil lakier w samochodzie i nie przyznal sie do tego
~bravo11
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Do przyjęcia. Jak dotąd najwięcej wydałem na sprawy eksploatacyjne - hamulce, zawieszenie, rozrząd, opony, niż drobne awarie. Drobiazgi właściwie się nie psują - w moim egzemplarzu całe wyposażenie jest sprawne.
~Cezary
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Kilka, ale niezbyt uciążliwych - pękający plastik osłony hamulca ręcznego, drobne problemy z elektryką (żarówki wypalają się w zastraszającym tempie), czasem głupieje komputer i próbuje odczytać pendrive'a którego nie ma w USB.
~Głodny
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
brak więc to jest najlepsza ocena dla niego. Wymieniam tylko części eksploatacyjne jak filtry i oleje no i klocki z przodu i z tyłu ale to dlatego że piszczały trochę i mnie to zirytowało więc wymieniłem na trw i jest cisza.
~pabloiat
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Elementy wnętrza sie luzują i hałasują. Nie działa juz podświetlenie panelu klimatyzacji a schowek zamyka się z dużymi oporami. Hałas z tylnego koła (prawdopodobnie łożysko). Tylna wycieraczka też się poluzowała.
~Piotr z Krakowa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jeżdżę tym autem 3 lata, przejechałem 50 000 km, i wymieniąłem tylko części eksploatacyjne. Poza nimi absolutnie nic się nie działo, całkowita ale miła niespodzianka. W tej kategorii wielkie brawa dla Fiata! Bardzo niedocenianie auto.
~kaz 200
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Jeszcze nic nie naprawiałem. Jeżeli miałbym mieć jakieś uwagi to o ile jakość materiałów użyta do wykończenia wnętrza jest zadowalająca( zamszowa tapicerka do wersji sport} to ze spasowaniem plastików jest co najwyżej przeciętnie
~Amon R.
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
popsuł się głośnik,czasami coś zatyka silnik i przez ułamek sekundy w ogóle nie ma mocy przy tym czuć gwałtowne szarpnięcie,o dziwo zdarza się to po długich trasach a nie po jeżdzie po miesćie wiec na pewno nie dpf.
~Zygmunt
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
pojawialy sie typowe Fiatoskie usterki: w moim przypadku wyciek plynu chlodzacego. ASO za II razem poprawnie zdiagnozowal i usunal jeszcze na gwarancji. Niestety jest problem z trwaloscia skorzanej kierownicy.
~JeHo
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
jak narazie to tylko spryskiwacze przednie spryskiwały pokrywe bagażnika a nuie szybę. Wymiana końcówek w servisie i ok. Czujnik parkowania przedni popiskiwał - odstająca tablica rejestracyjna była powodem. Lekkie podgiecie i ok.