Lista ocen Fiat Bravo II (406) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 235 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
bez większych zastrzeżeń, raz spalił mi się silniczek zamka centralnego, rozszczelniła się chłodnica, padł regulator obrotów wentylatora klimy. Chyba tyle, więc nie źle
~marek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Sporo drobnicy się sypie. Krzywa poduszka powietrzna w kierownicy znaczek na klapie odpada coś schodzi ze znaczka na kierownicy, kiepsko spasowane nadwozie drzwi klapa itp.
~tom
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
3 lata użytkowania, 46000 bez żadnych usterek. Serwisowany w salonie Fiata. Jedyną rzeczą jaką zrobiłem przy I przeglądzie to przejście z oleju selenia na mobil.
~h2q@vp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jeśli chodzi o usterki to MP3 czasami nie włącza płytki. Trzeba wyłączyć radio - wyjąc płytkę i wtedy rusza. Wsteczny czasem trudno wchodzi i póki co jak dotoąd nic więcej.
~Wroniasty
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Na palcach jednej ręki: brzęczący głośnik lewych drzwi przednich (serwis gwarancja), gubienie płynu chłodzącego (prawdopodobna wina jednego z autoryzowanych serwisów - naprawione).
~ja
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
skrzypiące sprzegło, stuki w zawieszeniu tylnym podczas deszczu, trzaski w okolicy radia,stuki w kierownicy,piszczace hamulce,brzeczenie w drzwiach pasażera,problemy z radiem
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
narazie problemów nie ma, denerwują mnie tylko drgania środkowego tunelu na wolnych obrotach, i jedna z wentylacji się nie zamyka, ale to mają zrobić przy przeglądzie.
~jlewando2@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
może trochę miękki lakier -dosyć łatwo uszkadza się przy uderzeniach kamyczków na trasie, trochę mało miejsca w kieszeniach drzwi, ale nic nie piszczy i nie stuka
~stefek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
system AQS (air quality system) w automatycznej kilmie wymaga diagnostyki fotele podgrzewane dzialaja wedle wlasnego uznania (znaczy sie czasami dzisalaja czasami nie :P )
~KRZYCHU
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
JESTEM ZACHWYCONY FUNKCJĄ BLUE&ME... SUPER... PROWADZĘ SAMOCHÓD, MÓWIĘ DO KOGO MA DZWONIĆ I OTRZYMUJĘ NATYCHMIAST POŁĄCZENIE, RÓWNIEŻ BEZ PROBLEMU ODCZYTUJE SMS!!!!! REWELKA