Lista ocen Fiat Bravo II (406) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 235 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Od czasu zakupu auta nic się nie dzieje. Wymieniłem tylko klocki, tarcze i jeżdżę, płynów ekspl. i żarówki nie liczę. Z winy polskich dróg łączniki stabilizatora odmówiły posłuszeństwa przy 120tys.
~r29
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Mówią \"Fix It Again Tony\". Widocznie mój egzemplarz Tony już fixnął ;) Wadliwa kostka elektryczna spowodowała spalenie się kilku żarówek w ciągu trzech miesięcy. Wymieniona na gwarancji.
~Marek
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Głośna praca pompy paliwa - wymiana w ramach gwarancji. Krótki podłokietnik. Mało czytelny wskaźnik prędkościomierza. Jadąc z nawigacją wygodniej odczytywać prędkość z nawigazji niż z samochodu.
~akigor@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
trzeszczący niemiłosiernie plastik w miejscu gdzie montuje się podłokietnik. Myślałem, że może zamontowanie podłokietnika załatwi sprawę, ale serwis odradził, mówiąc, że ...będzie jeszcze gorzej
~www.tom.pl@neostrada.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
lekkie pstrykanie podczas wysprzeglania stukanie fotela kierowcy LAKIER EKOLOGICZNY TO ZMORA RYSUJE SIE Z KAŻDYM DOTKNIĘCIEM SMAROWAŁEM JUŻ ZAMKI W DZWIACH CIEŻKO SIE OTWIERAŁY MOŻNA BYŁO URWAĆ KLAMKE
~pelipek@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
na razie (po 1200 km) jedyne usterki to: parujące lampy tylne po myciu, hacząca trójka, porysowana tylna szyba (pewnie jakiś baran z serwisu) - wymiana na gwarancji, podobnie jak z lampami
~skrzeczd@op.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jeżdże dopiero dwa miesiące, więc może za wcześnie na wnioski. Jedyne minusy do tej pory to że zapalniczka mi się zacięła za pierwszym użyciem i długo nie mogłem jej odblokować i Komputer czasem sie zawiesza.
~Szimek
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Zdarzają się drobne usterki jak łatwo przepalające się bezpieczniki, poluzowane plastiki, nietrwale wieszaki wydechu czy drobne wycieki oleju. Nie są one jednak uciążliwe.
~Michał
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
wycieraczki szyby tylnej to jakiś absurd, dość częsta wymiana żarówek przednich o dziwo tylne to wymieniłem z 3 razy podczas tych 12 lat ekspl., ale przednie to praktycznie co 2 lata.
~Waldy
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Jak napisałem wyżej, jestem w szoku :) A drobne usterki to wymiana dwóch żarówek, akumulator po 7 latach, rozrząd i niedługo pewnie tarcze. Ale pewnie to nie są drobne usterki?