Lista ocen Fiat Marea Weekend (193) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Pękające same z siebie kratki nawiewów i wycierające się klamki wewnątrz, przesuwające się i urywające listwy na drzwiach, fabryczny alarm cały czas się psuje, zamarzająca klapka wlewu paliwa, elektryczne szyby kaplica i tak bez końca, to auto jest tragiczne. Citroen XM był lepszy.
~Weteran
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Różne drobiazgi tylko troszkę szwankują. Ale szwankują w każdym aucie. W moim A4 również więc się tym nie przejmuję. Na naszych polskich bezdrożach wszystko może zacząć stukać . Powinno się tu jezdzić u nas chyba wyłącznie Starami i Jelczami. Więc nie zwracam uwagi na detale!
~sitek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
No to wymieniam: sprężyny tył, regeneracja alternatora-prawie zerowy dostęp, elektryk się namęczył, regeneracja rozrusznika, wymiana czujnika położenia wału, pierdółki przy ogrzewaniu, napinacz paska wielorowkowego, naprawa tylnej wycieraczki
~Artur
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Jak to mówią: jak się dba, tak się ma. Ja lubię swój samochód, dbam o niego i nie mam z nim najmniejszych problemów. W mim modelu klamki są lakierowane, więc nie ma nawet problemów z \"parchaceniem\" się gumy na klamkach montowanych w niższych modelach.
~jarekdomanskiwwa@poczta.onet.pl
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Kilka słabych punktów, ciągle coś nowego (mechanizm silniczka wycieraczki, dmuchawa, wyłącznik klimatyzacji, wskaźnik temperatury, wyświetlacz firmowego radio, klamka klapy bagażnika...). Nic bardzo kosztownego i nic co by uniemożliwiło jazdę.
~FunnerG
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
Drobiazgi lubią się psuć, mi to akurat nie przeszkadza bo lubię bawić się przy aucie. Jeśli kogoś zrazi konieczność np: wyjęcia licznika by wymienić podświetlenie to niech kupi Opla, albo VW. Wtedy będzie musiał zrobić to tam.
~Marek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
trzeszczące plastiki. mam wrażenie, że z powodu mało sztywnej karoserii. trzeszczały np. przy gwałtownym ruszaniu i hamowaniu. Staniesz jednym kołem wyżej - klapa bagażnika może się nie zamknąć. poza tym nie byłem nękany awariami.
~Arek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
jak dla mnie super. znam swoje auto jak wlasna kieszen i wiem co kiedy wymaga naprawy. Padaja klamki, zamki, ale nigdy centralny ;) trzeszczy tył budy jakies plastiki, ogolnie takie kryzysy aut wieku sredniego (6-10 lat)
~bartlo@o2.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Zdarzają się. Zawieszenie nie wytrzymuje polskich dróg. Parcieją od slońca oryginalne klami. Rozwiązaniem są zamienniki. Tańsze i o dziwo trwalsze. Ja mialem problem z klamką w klapie bagażnika. Zapadła się. Naprawa kilkaset złotych.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea Weekend
7,1
7,4
10,7
~rodzyn01@op.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
pomijając okrutnie wyglądające klamki (zeszła guma) i to że nie mogę opanować dolnej otwieranej części klapy (cały czas się otwiera po podniesieniu klapy - a propos - może ma ktoś pomysł jak temu zaradzić - rodzyn01@op.pl)
Fiat Marea Weekend