Lista ocen Fiat Marea Weekend (193) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Głównie denerwowało mnie blokowanie się klamki od tylnej klapy, w końcu sam rozebrałem i dobże posmarowałem. Należy bardzo dokładnie wyregulować wszystkie zawiasy. Ograniczoną żywotność mają łączniki drążka stabilizatowa.
~Edek
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
Dużo drobnych napraw głównie związanych z nieprzystosowaniem tego auta do naszych warunków klimatycznych. U brudasów z Włoch być może nie rdzewieją i nie zacinają sie zamki , wycieraczki itp.
~Radek T.
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Poki nie rozbilem nie dzialo sie nic. Po naprawach jezdzi jak szalona (znowu) :)Naprawy potrafia zaskoczyc (moga byc bezsensownie tanie ale i cholernie drogie jesli chodzi o klime czy cos podobnego)
~paroowa
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
jezdze nim od ponad roku i szczerze mowiac jestem bardzo pozytywnie zaskoczony niezawodnoscia, ostatnio pojawil sie drobny problem, zardzewialy przewody hamulcowe i pojawil sie wyciek...ogolnie 4+
~Mariano Italiano 3
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Sa to drobiazgi ale jak ktoś chce utrzymać auto w nienagannym stanie ciągle trzeba chodzić z przysłowiowym śrubokrętem i coś dokręcać, poprawiać, smarować. Niestety stereotyp fiata się potwierdza...
~andrewlee
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Ciagle cos sie w nim psuje, ale na godzine albo dwie. Bierze lewe powietrze, rozladowuje akumulator, ale wszystko przechodzi (SAMO!) po jakims czasie. Denerwujace to, bo nawet nie ma z czym do mechanika jechac
~Koks
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie nie można narzekać na jakieś poważne usterki, wychodzi z czasem niestety oszczędzanie na materiałach i to uż zaczyna być dokuczliwe (połamane plastiki, zdeformowane uszczelki i klamki itd.)
~Marek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Plastiki, wentylacja i tapicerka niestey poddały się pod niszczycielskim działaniem dzieci. kruche i delikatne plaskytowe czesci. No i caly czas znajduję jakąś zaślepkę która niewiadomo skąd się urwała
~OBECNIE TOYOT-EK
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
sprężyna odbijająca klamkę drzwi bagażnika - SKANDAL. To SORRY - "gówno´ nie występuje jak część zapasowa. Klient jest ordynarnie naciągany na KUPNO CAŁEGO ZAMKA !!! - KTÓRY KOSZTUJE OK. 350 ZŁ !!!
~Rafalp_pl@wp.pl
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
łaczniki stabilizatora - na gwarancji, drążek stabilizatora - na gwarancji, wahacze - też na gwarancji (wymiana trochę naciągana bo jeszcze nie było tak źle, ale gwarancja się kończyła)
Fiat Marea Weekend