Lista ocen Fiat Panda II (289) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtkus23
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Moją Pandę kupiłem za 6000 zł jest to jedna z pierwszych pand więc wiadomo ubogie wyposażenie(brak wspomagania,ABSu, Obrotomierza klimki, poduszek powietrznych) ale za to jest tania w eksplortacji i nie ma co się zepsuć wiadomo coś za coś
~starszy
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
łatwo auto powiększyć o box dachowy relingi mocowane od zewnątrz kosztują zaledwie 200zł, środek warto wyposażyć w zagłówki tapicerowane kolejne 200zł i tunel środkowy z uchwytami na kubki. Oczywiście wszystko po za ASO. Atuo stanie się wygodniejsze.
~PANDA123F
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Jak za taką cene, taki samochód to nie jest źle, za używany teraz ok 17-18 tyś zł. Ten samochód jest wart swoich pieniędzy, jest tani a za taką cenę można kupić coś dużo gorszego z tej samej klasy. Ludzie wymagania mają zajebiste, a pieniądze żadne.
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Kupiłem jako używanego 2 latka i nie żałuję zakupu.FIAT bardzo się ceni za dodatki , dlatego wypasione wersje są zbyt drogie, a tanie nie wystarczająco doposażone., ale polecam wersje lepiej wyposażone i oczywiście z silnikiem MultiJet.
~MSH
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Kupiłem auto z małym przebiegiem i bardzo dobrym stanem technicznym za niewielkie pieniądze. Zainwestowałem w odświeżenie Pandy i jestem zadowolony z jakości i możliwości jakie daje mi to autko. Doskonałe do miasta a i w trasie nie ma strachu.
~GRZEGORZ
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
NAPISAłEM SPALANIE LPG. ZAłAMANY JESTEM SERWISAMI OSTATNI WYMIANA KLOCKóW(PIERWSZA 80000km),PASEK ROZRZąDU, POMPA WODNA, PANEL STERUJąCY LPG, AMORTYZATORY. WCZEśNIEJ AWARIE ELEKTRYKI I POMPA PALIWOWA W SUMIE DO TEJ PORY KOSZTOWAłO MNIE TO PONAD 5000Zł
~sowa
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Auto przecietne. Ale w tej klasie cenowej (pomijając wyprzedaże roczników w super cenach) moim zdaniem lepsze od konkurencji tj. matizów, sparków, thalii czy loganów. Wyprzedaże roczników to już zupełnie inna relacja. Zwłaszcza aut koreańskich.
~Roman
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
mimo niskiej ceny, auto nie jest warte nerwów które traci sie w serwisie, trzeba sie wykłócać o naprawy, a większość usterek usuwana jest odpłatnie, nie uznają gwarancji na, amortyzatory, łożyska, a nawet silnik mimo że LPG było zakładane w ASO Fiata
~Kuba D.
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Szczególnie w dieslu Panda nie jest najtańszym autem w zakupie - co również odbija się pozytywnie na cenie odsprzedaży. W tej klasie małych aut nie spotkałem auta, które dorównałoby Pandzie pod względem komfortu i praktyczności.
~Darcyk
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Samochód stanowczo za drogi za te pieniądze można mieć niemca kilkuletniego z lepszym silnikiem i więcej miejsca lecz oczywiście jak coś się zepsuje to bulicie słono a tu autko nowe, gdyby cena była około 20000 zł to ok