Oceny Fiat Panda II Van 1.1 54KM 40kW 2003-2012

Fiat Panda II Van 1.1 54KM 40kW 2003-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Panda II Van 1.1 54KM 40kW 2003-2012

~Cober85
Fiat Panda II
Ogólnie auto nie do zajechania. Przy tak małym silniku, dosyć zrywny. Oczywiście demon prędkości to to nie jest jeśli chodzi o jazdę na autostradzie, natomiast w ruchu miejskim znakomity samochód. Nie ma problemu z parkowaniem. Przestrzeń bagażnika jak na Pandę (VAN) dosyć spora. Polecam.
~majk
Fiat Panda II
Auto kosztowało 13000zł, miało 4 lata (właściwie to 3, bo I rej 29.XII.2005) i 1 własciela jak ją kupiłem. Poprzednio jeździła w firmie montującej przewody dla TP sa i obstawiam, że nie była szanowana. Auto nigdy się nie zepsuło, zrobiła ze mną ponad 80 tys km w 2,5 roku wożąc różne rzeczy- czasem ciężkie w dalekiej trasie, czasem lekkie tylko po mieście i nigdy mnie nie zawiodła. Lubie to auto i twierdze, że w tym przedziale cenowym to bardzo...
~michał
Fiat Panda II
Trzeba pamiętać o jednym... 22500zł i mamy nowiutkie auto z 2 letnią gwarancją. Auto polecam głównie osoba, które nie robią dużych rocznych przebiegów. Ja zrobiłem nim 42 tys w ciągu roku i powiem jedno: to auto nie nadaje się do komfortowej jazdy na długie trasy, ale za to używany do tego, do czego jest stworzony- czyli do miasta sprawuje się idealnie. Polecam wspomaganie, bez niego ciężko się kręci, kobiety mają problem.
~michał
Fiat Panda II
auto z 2005 roku z przebiegiem 55.000km kupiłem za 13.000 brutto. Nie ma radia, wspomagania, klimy, elektryki ani czujnika otwierania drzwi pasażera :) Jest to typowy van służący do przemieszania się pomiędzy punktem A i punktem B. Nie oczekujmy komfortu jazdy z audi ani ekonomiczności z nowych silników toyoty (kontrukcja z lat \'70), ale mimo to jest to auto godne polecenia i jeśli miałbym wybrać drugi raz tanie auto do firmy wybrałbym pande.
~Sroqraf
Fiat Panda II
Jak na tę klasę auta, nie ma nic lepszego. Nic nie pojedzie tak ochoczo w terenie ;) Auto pseudo-terenowe, jak przywykliśmy o nim mówić nadaje się do każdej pracy, mogłaby mieć tylko mocniejszy silnik i byłaby ideałem.
~Gun
Fiat Panda II
Całokształt oceniam na 4. Auto jak do tej pory bezawaryjne i niezawodne. Silnik za słaby, zawieszenie ciut za twarde (van). Sądzę że dobre jako drugie auto w rodzinie, dla kobiety bez zacięcia rajdowego :)
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II Van 1.1 54KM 40kW
6,8
7,6
~Kamil
Fiat Panda II
Auto ma ładną sylwetkę, pomimo że produkcja zaczęła się w 2003.
~tomike
Fiat Panda II
Za słabo wyciszone, brak centralnego, wspomagania a 2003 r. to nie średniowiecze. Jednak bardzo tanie części, tanie naprawy, mało pali, świetne auto na start
2,3
~BartasVSV
Fiat Panda II
Ogólna żenada. Za te pieniądze dla osoby jeżdżącej 100 km na rok to może i OK. Dla innych nie polecam
~-V71-
Fiat Panda II
Się dba- się ma! Idealne na miasto pod każdym względem.
Fiat Panda II Van