Lista ocen Ford Focus I Kombi (244) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 325 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~loco
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Na dzień dzisiejszy za auto jakie posiadam trzeba dać pomiędzy 4-5 tys zł. Ja za swoje 4 lata temu dałem 6tys, ale cena była niższa ze względu na progi które wymagały wymiany. Tak czy inaczej za cenę dwóch średnich krajowych dostajemy względnie tanie w utrzymaniu auto, którym na domiar bardzo fajnie się jeździ.
~franken@interia.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Nowy samochód w 1999 r kosztował ok 60-70 tysięcy. Nowy model !!. To dużo za dużo jak na jego jakość. Nie chciałem sie użerać w sądzie z serwisem i rdzewiejącą karoserią. Wolałem go sprzedać. Kiedyś jeździłem trochę Sierrą kombi 2l. benzyna i chodziła extra myślałem że Focus bedzie podobnie ale rozczarowałem się.
~bzzz
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Jak kupowalem i porownywalem z konkurencja to mi wszlo najlepiej wiec chyba jest dobrze. Ale generalnie cena powyzej 50 tys. za samochod klasy sredniej nizszej to jak na polskie warunki jest duzo za duza. Kilka lat temu za tyle kupilem dwupokojowe mieszkanie - to chyba nie jest normalne. Ale coz, takie sa realia.
~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Kupiłem za 9000 teraz warty jest może z 3000 ale w tym pułapie nie zdecydował bym się chyba na inne auto . po raz kolejny ford mnie nie zawiódł i okazało się że jest to bardzo niedoceniona marka a powiedzenie ford g... wort raczej wykreowali ludzie którzy na codzień jeżdżą co najwyżej rowerami górskimi .
~Benoi
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
W 2008 roku dałem 10 000 po znajomości bo chodziły po 14 tys. Ogarniam wczasy, zakupy , normalne jazdy . Nie żałuję wydanej kasy bo mało włożyłem. Koleżanka kupiła C-maxa 2004 2.0 TDci - sprzęgło dwumasowe 3000 bez roboty, jakieś problemy z wtryskami bo paliwo nie takie . Co kupić ? Co kupic ?
~ravag
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Fajne auto za fajne pieniądze. Model wybierany jako auto flotowe ze względu na liczne zalety. Warto poszukać zadbanego egzemplarza i zwrócić uwagę na turbo - właściwie jedyną rzecz, która ulega uszkodzeniu w tym silniku. Koszty ewentualnej naprawy zamykają się w granicach 700-1500 zł.
~Filip Śląsk
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Tu nie mam zastrzeżeń , choć jeszcze w zakupie jest za drogi. Za 2005 rok dąłem 20 tyś zł. to i dużo i nie . Auto ma 111 tyś km. po serwisie w ASO wyłącznie. Mam pełne papiery , bezwypadkowy na 100 % i już po naprawach korozji nadwozia które niestety są uciążliwe. Fajny samochód.
~ElGreco
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Oczywiście zawsze mogłyby być tańszy i lepiej wyposażony mimo że kupiłem wersje FX Gold to i tak trzebabyło za kilka moim zdaniem standartowych rzeczy dopłacić np alufelgi, tylne szyby elektr., halogeny,lakier metalik szkoda że Ford nie przewiduje montażu fabrycznych instalacji gazowych
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Nie kupowałem nowego, który w tej wersji kosztował 65tyś. (alusy, zimówki, 4xszyby el., 4 poduszki, halogeny, radio fordowskie z cd zresztą nieźle grające it.), kupiłem od kobitki półtora rocznego za 50tyś., jak do tej pory jestem bardzo zadowolony, następny będzie focus II ale 2,0 TDCi 136KM i Nm 330
~Pieczarek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
w grudniu 2003 nie było żadnego rozsądnego konkurenta cenowego, nigdzie poniżej 60 tys nie znalazłem kombiaka z takim wyposażeniem (x100). Peugeoty 307 kombi za tą cene nie miały nawet klimatyzacji ręcznej... Konstrukcja leciwa ale bardzo udana a polityka cenowa, w porównaniu z konkurencją, rozsądna
Ford Focus I Kombi