Lista ocen Ford Focus III (209) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Za te pieniądze można kupić o niebo lepszą Kia Ceed Kombi, miałem model z 2014 roku i żałuję, że zdecydowałem się na Forda. Niegdy więcej nie popełnię tego błędu i jak tylko pojawi się możliwość, wracam do koreańskiej marki lub po prostu czegokolwiek, tylko nie Ford.
~Karllos
Hatchback 5d facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Za auto po sporych negocjacjach i rabatach zapłaciłem 70 tyś zł... kupione na firmę więc po wrzuceniu zysków podatkowych jestem bardzo zadowolony ... myślę, że na chwilę obecną focus będzie stanowił dużą konkurencję dla mazdy 3 (bo to autko też brałem pod uwage)...
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Biorąc pod uwagę, że kupiłem ten samochod w 2012 roku z wyprzedaży zeszłorocznego rocznika i dałem za niego przysłowiowego \"piątaka\" nie maoge na niego złego słowa powiedzieć. Niestety konkurenci na ten czas byli około 15 tys zł drożsi nie oferując nic w zamian.
~bzybas
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Za 90tys. zł w tej klasie na pewno o wiele więcej dostanie się od Hondy (Civic w najwyższej opcji z kamerami cofania i panoramicznym dachem), Kia i innych producentów. zarówno pod względem wyposażenia ale i ilości miejsca. A czasem to i coś w wyższej klasy można dostać.
~MarcinK
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Za tą cenę naprawdę fajnie się jeździ i nadal wygląda ładnie bo nie jest to zwykła wersja tylko Titanium z ladami z tyłu bez relingow czarny i ciemne szyby i reflektory z wadami czarnymi. Przyciąga oko na ulicy gdy jedzie i widzę takiego.
~robsonik67
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
nie można więcej oczekiwać-wersja Titanium czyli wszystko ,co potrzebne i uprzyjemniające użytkowanie z mocnym i nowoczesnym silnikiem za cenę poniżej 80 tys. zł. -czego chcieć więcej? Plastiki miękkie i dobrej jakości-podłokietnik miękki ,w drzwiach również.
~Forduser
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Cena zakupu nowego auta jest podobna do innych kompaktów tej klasy. W fordzie w wersji Edition dostajemy praktycznie komplet wyposażenia w rozsądnej cenie. Po dwóch latach użytkowania mogę czystym sumieniem potwierdzić że to był udany zakup.
~Oski
Hatchback 5d 2.0 EcoBoost 250KM 184kW
Doskonała. Jeździłem 3 razy droższymi modelami aut i się chowają pod względem mechanicznym i dynamicznym. Miały tylko lepsze wyposażenie ale nie dużo większe. A foka nawet ma parę fajnych drobnych gadżetów które sprawiają że czujesz się w nastroju do akcji :)
~Grzeg S
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Za te pieniądze - w sumie warto. Za niewygórowaną cenę (w promocji) dostajemy dynamicznie wyglądające, nowoczesne auto, które prowadzi się bardzo przyjemnie. Wersja benzyna 125 KM pozwala na całkiem dynamiczną jazdę. 100 KM raczej do miasta
~seborak
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Zamówiłem wersję Edition jeszcze zanim reklama pojawiła się na stronie i w telewizji. Jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony. Żadna inna marka nie zaproponuje takiego wyposażenia i takiej jakości w cenie 65 700 zł. Samochód montowany w Niemczech.