Lista ocen Ford Focus III (209) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
83 tysiące z prawie wszystkimi opcjami, ale po grubym upuście - tanio to to nie jest, ale jak sobie skonfigurowałem A3 TSI z podobnym wyposażeniem, to wyszło 128 tysięcy a jazda próbna nie ukazała żadnej przewagi, poza \'prestiżem\', który mam w ...
~emgie
Kombi Facelifting 1.6 TDCi 115KM 85kW
Focus kombi w TDCI to dobra propozycja dla jeżdżących i niezbyt wymagających. Jest absolutnie poprawnym autem pozbawionym poważniejszych wad. Nie budzi emocji ( no chyba, że w wersji ST) i chyba właśnie do tego został zaprojektowany.
~Marcin S.
Kombi Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
myślę że kwota za dwuletnie używane auto jest adekwatna do jego jakości. Nowego dobrze wyposażanego Focusa moim zdaniem nie opłaca się kupować. Ale dwulatka z małym przebiegiem rzędu 20-30 tyś. gorąco polecam...
~Paweł
ST 2.0 EcoBoost 250KM 184kW
W tej chwili w tym pieniędzy jeden z lepszych wyborów dla ludzi kochających niezłe przyspieszenie w połączeniu z normalnymi kosztami użytkowaniu i nienagannym wyglądem. Zdecydowanie lepszy wybór niż oklepany bmki lub audi.
~Maciej
Hatchback 5d facelifting 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Zdecydowanie najlepsze auto jakie miałem w kategorii jakość/cena. Jeździłem nowszymi i droższymi, jeździłem starymi trupami, tanimi w naprawię. A jednak uważam, że tutaj można dostać najwięcej za niewygórowaną cenę.
~Axell
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Może nie jest najtańszy w zakupie ale wiedziałem, że FORD FOCUS to jest to (serwis znany i ogólnie dostępny, zatem przeglądy i wymiana okresowa olejów, filtrów itp. pod ręką, a zatem oszczędność czasu i... kasy).
~Arnold
Sedan 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Za drogi. Z rzeczy ponadprzeciętnych: układ kierowniczy/zawieszenie. Poza tym mocno przeciętne auto, a w wersji sedan dodatkowo mało praktyczne. Zdecydowanie nie polecam silnika 95 konnego silnika diesla. Zbyt słaby.
~nowy7
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Jak na auto flotowe czy kombi tej klasy to cena wydaje się ciut wysoka, ale odpłaca się dobrym prowadzeniem i ciekawym silnikiem na długie trasy. Jeśli będzie mało awaryjne to za 2,3 lata na rynku wtórnym będzie miał wzięcie.
~BOB
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Cena zakupu bardzo dobra na tle konkurencji i a ładnie się prezentuje. Dużo zmian stylistycznych w stosunku do poprzedniej wersji - moim zdaniem na plus. Przy spokojnej jeździe oszczędny a przy wyższych obrotach potrafi być żwawy.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III
8,1
8,3
~Tomek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
W moim odczuciu najlepsze auto w tym przedziale cenowym, przed zakupem miałem okazję przetestować inne marki (Skoda, Renault, Chevrolet, Mitschubischi, Opel), ale wystarczyło kilka minut jazdy by stwierdzić że Focus to jest to :)