Lista ocen Honda Civic V (366) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 397 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~toxic69@epf.pl
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Ogrzewanie rewelacja (poprzednio też miałem japończyka i było to samo),po prostu można się usmażyć.Szybko się nagrzewa. W lecie szyberdach.Przy upale bez klimy w żadnym aucie nie jest chłodno.
~Squall squall0@interia.pl
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
nie znam drugiego samochodu, ktory tak szybko sie nagrzewa w zimie... a na lato mam szyberdach... tylko pasazerowie z tylu czasem narzekaja - b. dluga tylna szyba sprawia, ze slonce ich przypieka
~Duch
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Autko grzeje ładnie, niestety gdy temperatury spadają poniżej -17*C bez zasłonięcia chłodnicy nie dało się go nagrzać. Pomimo braku klimy nawiew też miło chłodzi
~rbkt666
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Silnik się podczas jazdy dosyć szybko nagrzewa, więc z ogrzewaniem nie ma problemu. Jak z chłodzeniem to nie wiem, bo auto kupiłem we wrześniu, a mamy listopad.
~konrad
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
ogrzewnie grzeje bardzo dobrze i tu koniec bo reszta to lipa wentylacja słaba, praujące szyby filtr przeciw pyłowy zapycha sie ale to może wina brudu i pyłu na polskich drogach
~radziocHna
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
nawet przy silnych mrozach wnętrze nagrzewa się już po paru minutach natomiast latem daje radę nawet bez klimatyzacji, bezawaryjne silniczki kierunków wdmuchiwanego powietrza
~Kioteras76
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
W lecie nie używałem nawiew chłodno bo jest za słaby. Tylko plus za gorąco po przejechaniu 3-5 km. Kilka razy miałem problemu z parowaniu szyby. To trochę minus.
~pejko
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
wentylacja jest doskonala,bardzo szybko grzeje,mam rowniez podgrzewane fotele :)ale dziala tylko pasazera,nie dalo sie naprawic podobno do wymiany maty grzewcze.
~Tadziu honda zeby
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
ogżewa w zimie bardzo dobrze pozatym mam jeszcze w swoim podgrzewane fotele to wtedy morzna jezdzić nawet przy 30 stopniach minus bo w du...e grzeje eheh
~KrissWolf
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Troche głośne nawiewy, i mała toleracja miedzy grzaniem a chłodzeniem jakby przeskakiwało odrazu na granie powinno byćtroche bardziej płynnie. Liscie tez wylatują:):):)