Lista ocen Honda Civic V (366) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 397 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~winkking@o2.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Wentylacja jak w większości aut, jest ok. Co do ogrzewania mam małe bulwersje, a mianowicie troche zbyt wolno sie nagrzewa zimą, ale nie jest to aż tak uciążliwe. Za to, jak już się nagrzeje to mozna na golasa prowadzić ;)
~maxumen@gazeta.pl
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Przy - 25 st.C. Jeżeli wyjeżdżać z miasta na wieś to genialnie bo w środku grzeje się (ciepełko) po pierwszych światłach. Jeżeli ze wsi do miasta (jak ja) grzeje się po 5km (tolerancyjnie) po 8 mam saune :)
~Rejdyn
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wentylacja bardzo dobrze funkcjonuje. W niektórych samochodach nie czuć zmiany temperatury. Tutaj w zimę dosłownie w minutę w aucie jest ciepło i przytulnie, a w lato dobrze dmucha zimnym powietrzem.
~DanNEO2
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Sam system ciepło-zimno sprawuje się dobrze, ale teraz, jak na dworze pada deszcz wszystkie szyby zaczynają mi koszmarnie parować i nawet nawiew na szybę nie pomaga. Dopiero jak otworzę szybę to się poprawia.
~Mierzej90
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Ogrzewanie na plus! 2km silnik niezależnie od temperatury na zewnątrz miał już swoją temperaturę. i wtedy ogrzanie trwało chwile. gorzej z chłodzeniem bo dmuchawa mogłaby być wydajniejsza i cichsza.
~Eryk. ( Lublin)
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Wentylacja jest słabą stroną tego auta. Jesienią i zimą lepiej wchodzić do samochodu z zakrytą szalikiem twarzą bo zaparowane szyby bardzo długo odparowują nawet przy maksymalnym nawiewie.
~WilqRS
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jak na samochód z 1991 niesamowicie szybko łapie czy to ciepłe czy to zimne ogrzewanie/ nawiew, co do klimy mozna miec jedynie zastrzezenie ze w masakrycznym upale w trasie czasemm lepiej otworzyć szyberdach.
~radek
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Ogrzewanie jest dosyc dobre w zimne dni dosyc szybko sie nagrzewa , klopot jest w deszczowe dni nieraz szyby maja ciezko odparowac i trzeba miec caly czas wlaczone ogrzewanie zeby ponownie nie zaparowaly .
~Buli
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Działa szybko i sprawnie niestety u mnie wentylator zaczął głośno pracować bardzo denerwujące chyba dostał jakiś luzów i czasem wpada w wibracje, jedyne rozwiązanie to kupno nowego silniczka z wiatrakiem.

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~LuQ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Auto ze sprawnym termostatem szybko sie nagrzewa i oddaje swoje cieplo do kabiny po przez bardzo wydajny nawiew. Z parowaniem szyb nie ma problemu jesli mamy właczony nawiew na szyby (jak w kazdym aucie)