Oceny Hyundai i30 III Hatchback 5d

Najnowsze oceny Hyundai i30 III Hatchback 5d

~Nanuś
Hatchback 5d 1.6 CRDI 115KM 85kW
Hyundai i30 III
Auto ma dwa obliczy przy spokojniej jeździe jest fajnie i miło jak się jedzie, natomiast jak chcemy depnąć to już jest słabo. Do miasta spoko poleciłbym, i dla pyrkających sobie w trasie 90 km/h też ok, natomiast jak ktoś jeździ w trasy i dynamicznie lub szybko i agresywnie to odradzam ze względu na słabą przyczepność i za małą moc, pod względem przyczepności focus jest milion razy lepszy co nie jest bez znaczenia nawet dla pyrkających przy...
~fracz
Hyundai i30 III
Bardzo przyjemny w prowadzeniu samochód. Trzyma się drogi jak przyklejony. Wyposażenie wewnątrz rewelacyjne (Go!Plus). Nie zwraca uwagi na drodze, a mimo wszystko jak podchodzę na parkingu to się uśmiecham.
~Tomasz
Hyundai i30 III
Jeździłem wcześniej dieslem i powiem tak: Zastanawiałem się pomiędzy Toyotą Auris 1,33, a Hyundai i30. Przed jazdą Toyota była faworytem, ale zdanie zmieniłem po. I30 Lepiej przyspiesza, jest cichsza w środku i lepiej wykonana. Średnie spalanie po mieście to 6,3l/100. W trasie 5,3l/100, niekiedy mniej. Polecam wersję GO, droższa lecz lepiej wyposażona.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 III Hatchback 5d
6,6
~Go
Hyundai i30 III
Auto mam od nowości .Wersja Go. Cena -jakośc zdecydowala o zakupie Pierwsze wrażenie -czyż by to miał być koreański samochód?! Producent Korea, zaprojektowany przez Niemca, składany w Czechach. Od wewnątrz i zewnętrzne kardynalnie różni się od poprzedniej generacji. Stylistyka przepadła do gustu (nie podobają się mi kanczaste bryły VaG-Skoda,Seat,VW) natomiast Auris po prostu bzydki.
~h_i30
Hatchback 5d 1.6 CRDI DPF 110KM 81kW
Hyundai i30 III
Recenzja po krótkim dystansie i niecałym pół roku użytkowania. Uważam, że jest to bardzo dobry samochód za rozsądną cenę. Przemyślane i praktyczne wnętrze, sprawdzone technologie, fajny sportowy wygląd, przyjemny układ kierowniczy, 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Polecam.
~Konrad
Hyundai i30 III
Drobne rzeczy zawsze mozna znalesc. Ale poki co autko ok.
~Kejran
Hyundai i30 III
Solidne i perfekcyjne auto. Konkurencja może się obawiać, bo i30 może namieszać w segmencie.
~Jakub
Hyundai i30 III
Widać dopracowanie konstrukcji i w pewien sposób przemyślenie detali. Idealne auto dla małżonki + ISOFiX dla dzieci.
~gliderforester
Hatchback 5d 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Hyundai i30 III
Na razie auto na dotarciu. Jazda przyjemna. Bardzo cicho.
~Stefan
Hatchback 5d 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Hyundai i30 III
Bardzo sprawnie wchodzi na obroty, cichy i mało pali (Silnik)
Hyundai i30 III Hatchback 5d