Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (154) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sssyk1 Wrocław
Kombi 2.0 136KM 100kW
Auto ogólnie rzecz biorąc spełniło oczekiwania.Duże i pakowne kombi,jak na japońskie auto przystało mało awaryjne.Prowadzi się bardzo dobrze.Nigdy mi nie sprawił psikusa pod tytułem "dalej nie jadę" lub "a nie odpalę i rób co chcesz"Minusem jest spalanie ale o tym poniżej.
~Promatti
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Auto było moim marzeniem, a wiemy jak to z nimi jest człowiek ma wielkie oczekiwania. W moim przypadku po zakupie auta dokonałem natychmiastowych zmian części eksploatacyjnych które ulegają wyczerpaniu i obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem Miśka, który odzwierciedla mi moje uczucia :)
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
Autko godne uwagi malo znane w polsce dlatego ze nie bylo importu do polski praktycznie wszystkie auta pochodza z niemiec.Super na dalsze wyprawy,pojemny szybki z ponad czasowa linia szczegolnie ten agresywny przod.Autko doskonale wykonane przez japoncow malo awaryjne tylko lac benzynke i smigac.
~Czarcik
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Auto świetnie wygląda, nie jest drogie i ma bardzo bogate wyposażenie niezależnie od wersji, słobo wyposażone są tylko holenderskie i amerykańskie wersje, czyli brak klimatronika i elektryki szyb z tyłu, ale to bardzo rzadkie wersje. często trafić można na wersje z tempomatem. POLECAM z czystym sumieniem.
~gmp71@windowslive.com
Kombi 2.0 TDI 90KM 66kW
zawsze chciałem mieć ten model od kiedy się pokazał na rynku więc nie będę się zagłębiał w szczegóły żeby nie być tendencyjny. Wrażenia wizualne i chęć posiadania to jedno a użytkowanie i związane z tym aspekty to drugie. Dlatego to co wcześniej w opisach umieściłem jest bardziej miarodajne .
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Duże, wygodne auto o niecodziennym, agresywnym wyglądzie. Nie ma osoby, która by nie zawiesiła na nim oka. Większość z nich drapie się po głowie zastanawiając się \"co to k.....a jest za wóz?\" Poza tym samochód, który zawsze odpala i posłusznie jedzie do celu. Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł.
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jak dla mnie Galant jest świetną alternatywą dla osób które chcą sie wyrożniać z tłumu, Galantów jest bardzo mało i ludzie zwracają na nie uwagę, wiekrszość nie wie co to za auto. A poza tym to świetne auto, od początku do końca produkowane tylko w Japonii więc o zaletach tego chyba nie trzeba przypominać:)
~MATEUSZ
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Świetne i piękne auto. Bardzo uniwersalne, do jazdy po mieście i na dłuższe wycieczki. Jedynie problematyczny jest brak 6 biegu przy większych prędkościach, na plus 3tys. obrotów przy 120km/h. Spalanie bardzo niskie jak na te osiągi, 10.5, maksymlanie 12 lecąc 180 autostradami.
~Łukasz
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Drapieżny wygląd, ładna sylwetka, moc pod maską oraz komfort jazdy. Misiek daje rade w trasie i mieście, z pakunkiem i pełną ekipą. Na trasie nigdy mnie nie zawiódł, czasem drobne usterki (eksploatacja), jednak serducho w nim burczy dobrze i nie ma, że nie dojedzie.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII
11,0
13,0
~dargal
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Świetne auto. Bardzo ładne, wygodne i niezawodne. Trochę ocenę psują problemy z korozją ale nie można mieć wszystkiego. Nie znam innych wersji silnikowych ale 2,5 V6 jest rewelacyjny (spora moc i spalanie na przyzwoitym poziomie). Mimo tylu lat ciągle cieszy sylwetką.