Lista ocen Opel Astra H GTC (30) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Klimatyzacja automatyczna b. szybko schładza auto. Wcześniej miałem z auto klimatyzacją manualną, automatyczna to bez porównania wygodniejsze rozwiązanie. Ogrzewanie działa również bardzo sprawnie, nie jest to wysilony silniczek, gdzie osiągnięcie odpowiedniej temperatury silnika zajmuje 30-40 min:)
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Brak zastrzeżeń, klima działa szybko i sprawnie, szyby bardzo szybko odparowują, podgrzewane lusterka też dają radę w mroźne dni. Ogrzewanie jak to w dieslu - przy niskich temperaturach trzeba chwilę poczekać, zanim auto się zagrzeje.
~rafał bandyk
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
miałem problem z klima dokładnie z uszczelka i mi czynnik wyciekł ale koszt naprawy byl nie wielki. nagrzewa szybko i bez problemu nawet w zimie. jak sie ma na wiatrak na jedynce to z tyłu szyby zachodza para..
~Igor, 26 lat. i-gore@email.it
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Chlodzi i grzeje tak jak powinno. Nic dodac nic ujac. No moze wolalem bardziej precyzyjna regulacje predkosci wiatraka z poprzedniej astry, ale to byl klimatronic :)Tutaj reczna, 4-o stopniowa, aczkolwiek poprawnie dziala wszystko.
~Magda
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Klima najniższa temperaturę ma 16 stopni i faktycznie w upały można zamarzać. Opcja automatycznego nawiewu działa bardzo dobrze i nie oszukuje. Podczas pracy klimy wzrasta zużycie paliwa o 0.5l
~Fasola
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
W moim samochodzie jest klimatyzacja automatyczna co jest bardzo komfortowe. Nawiewy działają z bardzo dużą siłą. Zaparowana szyba dla astry GTC to nie problem.
~Karol
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Nie ma do czego się przyczepić. Jak się dba o czynnik i higienę działa dobrze. 4 gwiazki za słabą wydajność (ale to raczej wina słabego motoru)
~freQ
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Po minucie od uruchomienia już leci cieplejsze powietrze. Klima dość wydajna. Choć w 30-40 stopniowym upale w korku trochę niedomaga. Szyby szybko odparowują.
~Lucca
GTC 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Klimatyzacja działa bardzo dobrze, za to zimą mógłby troszkę lepiej grzać. Kiedyś jeździłem Golfem III 1.9D, który nagrzewał wnętrze bardzo szybko.
~Hellcat
GTC 2.0 Turbo ECOTEC 200KM 147kW
Często lubią padać oringi na nagrzewnicy co powoduje nieprzyjemny zapach w aucie płynu chłodniczego a naprawa nie jest łatwa.
Opel Astra H GTC