Lista ocen Opel Astra H GTC (41) - Widoczność

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartłomiej
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Widoczność raczej na plus. Po ponad 5 latach i 100k km wyczucie przy parkowaniu już nie stanowi żadnych problemów. Mała tylna szyba ale wszystko można wyćwiczyć i do wszystkiego się przyzwyczaić. Przy zakrętach w lewo, lewy słupek za bardzo ogranicza widoczność.
~Piotrek
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Linia samochodu jest atrakcyjna przez co szyby boczne tylne są dość symboliczne, dodatkowo przyciemnione fabrycznie i właściwie do tyłu nic nie widać. Przednia szybka wydaje się być "za krótka" i stojąc bezpośrednio pod sygnalizacją świetlną trzeba mieć długą szyje :)
~freQ
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Do przodu jest OK. Nic nie zasłania drogi. Do tyłu ze względu na małą szybę i szerokie słupki "C" raczej słabo. Ale mam czujniki parkowania, a auto jest krótkie, zwarte więc brak problemów z zaparkowaniem. Na duży plus zasługują lusterka boczne, duże z dobra regulacją.
~Andrew
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
mój model był w opcji z szybą panoramiczną więc chyba będzie zawyżona ocena przez to? Ja daję najzwyższe noty bo to genialan sprawa, choc w trasie bywało głośno tak od 160km/h, coś kosztem czegoś... ale dobry klimat nocą ;)
~Dominik lat 23
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
małe szyby z tyłu i boczne tylnie ale one są piękne stylistycznie jak ktoś chce więcej widzieć to niech kupi inną wersję nadwozia ale ja bym raczej nie nazekał aby wszystko widzieć to trzeba jezdzić akwarium :)
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Widoczność jak to w coupe - do tyłu beznadziejna. Bez czujników parkowania trzeba się przyzwyczaić, w lusterku wstecznym widać tylko krajobraz ;) lusterka boczne też niezbyt duże, ale czego się spodziewać po tym segmencie aut.
~Igor, 26 lat. i-gore@email.it
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Na boki i do przodu w normie. O tylnym lusterku mozecie zapomniec. Proponuje ustawic poprawnie boczne, bo tylko z nich bedziecie korzystac. Chyba ze ktos jest na tyle kiepskim kierowca i potrzebuje park sensor...
~Magda
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Podczas niektórych zakrętów przeszkadza przedni lewy słupek. Widoczność w tylnej szybie całkiem dobra. Zawsze można wspomagać się czujnikami albo po prostu odwrócić głowę w stronę tyłu.
~Kris
GTC 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
O komforcie to nawet mowy nie ma, fotele twarde, nie wygodne, trudne do dopasowania, pas mi uciska na szyję i za cholerę nie mogę go wyregulować do wzrostu, już jest najniżej, ale można się przyzwyczaić
Dziennik kosztów dla Opel Astra H GTC
6,3
8,3
9,5
~Fasola
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Widoczność jest dobra, ale kupując auto "sportowe" musimy się liczyć z mniejszą tylną szybą, aby samochód wyglądał bardziej sportowo. Czujniki parkowania, problem z tylną szybą odpada.
Opel Astra H GTC