Lista ocen Opel Astra H (563) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 433 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maczo
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
jak dla mnie i na nasze drogi super się trzyma i zawieszenie bardzo tanie w uzytkowaniu. zrobiłem nim ponad 35 tys i wymieniłem tylk łączniki stabilizatrorów, naprawdę;) wół roboczy jednym zdaniem nie do zajechania na nasze drogi;)
~linke20
Kombi 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Prowadzi się naprawdę dobrze, w porównaniu do innych aut auto jest wysoko, wiec krawężniki nie stanowią większego problemu. Oczywiście wszystko zależy też od wielkości opon. Nie polecam wielkich szpanerskich alufelgi.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
bardzo dobrze sie prowadzi wystarczy dobrej klasy opony nałożyć by trzymał się jak przylepiony po asfalcie seryjnie opona 16R 205/55 i wystarcza by przed rondem nie zwalniać :D nigdy mnie nie zaskoczył prowadzi sie fantastycznie
~rafał bandyk
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
prowadzenie swietne samochod trzyma sie drogi jak przyklejony szczegolnie na dobrych oponach letnich (dunplop sp sport maxx) na zimowkach gorzej ale to juz wina opon. esp włacza sie nie za wczesnie i nie zapozno. swietna sprawa.
~Astra 19DTH
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Czasami nie radzi sobie z mocą. Zdarza się, że auto traci przyczepność i zachowuje sie nerwowo przy przyspieszaniu (miota na nim we wszystkie strony). Jeśłi chodzi o zakręty to po włączeniu funkcji sport auto przestaje być nerwowe.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
W samochodzie przy 93000 tyś. km wymieniłem oba łączniki stabilizatora oraz końcówki drążka kierowniczego. Koszt całkowity 330zł. Poza tym wszystko hula bezproblemowo. Samochód trzyma się drogi jak przyklejony.
~RoyRoy
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
To tez mocna strona, nie wiem czy nie najmocniejsza. SWietne prowadzenie, zarowno na pusto i zapakowany pod dach. Do tego bardzo dobre, jak dla mnie wspomaganie, ktore nie zakloca czucia, ze to wciaz ja kieruje.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Sztywne zawieszenie. Jeżeli chodzi o prowadzenie jedne z lepszych w tej klasie. Z Astrą może się równać jedynie Focus i Mazda 3. Rewelacyjna precyzja prowadzenia. Dosyć sztywne na dziurach, ale nie powoduje dyskomfortu-Brawo!!!!!
~luk@s
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Pomimo lekko twardej charakterystyki zawieszenia (jak to teraz w nowych autach jest) oferuje wystarczajacy komfort na nasze drogi, ciche nie ma sie czego czepiac, mam kola 16\"+ opony 205/55/16 i ladnie pokonuja dziury
~Piotr00lodz
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
po 3000 zaczeły stukać końcówki drążków, na przeglądzie wymienili na nowe i stwierdzili że ten typ tak ma - padają drązki jak much niestety zawieszenie bardzo twarte - prawie sportowe , za to świetne trzyma się drogi w zakretach