Lista ocen Seat Toledo II (253) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tantarara
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeździ się super. Chwale może dlatego, że wcześniej miałem starszy samochód ;-). Czasami czuje, że mi pływa przy większej prędkości, ale to może być mylne odczucie (ewentualnie muszę to sprawdzić w warsztacie).
~Mati
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
jak na tego typu samochód jest super zakręty bierze wzorowo lepiej niż auta pokrewne tj. octavia itp., ale jest jeden minus samochod jest ułożony dosyć nisko ja niestety przetarłem miske olejową wiec uprzedzam
~Jychu
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
Samochód przyklejony do drogi. Daje poczucie bezpieczeństwa. Lekko sztywne, ale w zasadzie komfortowe zawieszenie.Dobre wybieranie nierówności, prosta konstrukcja, a dodatkowo abs i esp gwarantuje bezpieczeństwo czynne!
~Mat.
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
bardzo dodry układ jezdny zarówno do spokojnej jak i bardziej dynamicznej jazdy, w każdym razie w ramach możliwości tego silnika. Doskonałe tłumienie różnych nierówności na naszych drogach miejskich i wiejskich :)
~Stefan
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Zakręty pokonuje dynamicznie, bez nadmiernych przechyłów. Czasem się zdarza, że zamiar kierowcy nie do końca jest spełniony, ale mam wrażenie, że to przez zimowe opony. Jak zmienię na letnie - będę miał lepsze pojęcie.
~marekskonieczny@op.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jedno na co po 75.000 km można zwrócić uwagę to nienajlepsze rozwiązanie z tylną belką skrętną. W Toledo moim zdaniem jest zbyt mały rozstaw osi i za twardo - czytaj głośno - zestrojony tył. Fucus sedan jest lepszy.
~Ardian
Sedan 1.6 100KM 74kW
Jeździłem autami, które prowadziły się lepiej, ale tragedii nie ma. Zresztą przy tej mocy w tym silniku raczej nie ma co wydziwiać. Nie jest to bolid, więc i prowadzenie nie musi być jak w Ferrari.
~Sajmonex
Sedan 1.6 100KM 74kW
Świetne prowadzenie czuję pełną kontrolę nad samochodem idealne wspomaganie. Dla mnie pod tym względem naprawdę rewelacja, jazda po zakrętach tym autem to czysta przyjemność i uczucie panowania nad samochodem
~Jarek
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Zawieszenie troszkę twardsze niż w słabszych wersjach. dobrze sprawdza się podczas szybszej jazdy, natomist osoby podrózujące z tyłu na pewno dowiedzą się o swojej chorobie lokomocyjnej.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II
5,7
8,3
10,2
~Użytkownik
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jak dla mnie super zestrojony, stosunkowo sztywny przez co trzyma w zakrętach, jednak nadal można się czuć komfortowo. Fajnie tłumi wyboje, nie tłucze jak wiele młodszych pojazdów z korei.