Lista ocen Seat Toledo II (253) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jychu
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód prowadzi się doskonale. Jest sztywny. Kompromis został osiągnieety biorac pod uwagę komfort wybierania nierówności, a trzymania się drogi. Autem nie bója, nie skacze po drodze, jest zestrojony naprawdę dobrze. Nad bezpieczeństwem toczenia nadzór dodatkowo spełnia ABS i TCS.
~Martinus
Sedan 1.6 100KM 74kW
Świetnie trzyma się drogi na zakrętach, ciężko go wprowadzic w poślizg. Wspomaganie kierownicy jest dobrane wręcz idealnie. Kierownica doskonale leży w dłoniach. Prowadzenie tego auta daje naprawdę sporo frajdy. Wcześniej miałem renault, bujało na zakrętach a seat sunie jak po sznurku.
~Kaktuzz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Twardziel, twardziel, twardziel. Większych felg niż 16" nie polecam - testowałem. Mam teraz oryginały z Leona 16" 205/55 przód i 225/55 tył - jeździ jak przyklejony. Oponki z niższym profilem odradzam - powypadają wszystkie plomby z zębów na naszych drogach.
~Borko
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Zdecydowanie za twardy jak na nasze drogi, jednak auto doskonale trzyma się drogi, nawet przy pokonywaniu zakrętów z dużą prędkością. Jednocześnie zawieszenie jest, mimo twardości, wytrzymałe więc daję 4. Wspomaganie trochę toporne w porównaniu z choćby corollą.
~yarpen
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
W ciągu 6 miesięcy kilka mniejszych lub większych usterek (poduszki nad mcphersonem, łożysko). Wóz (jak każdy przednionapędowy) podsterowny, chociaż przy odpowiednim doborze ciśnienia da się to lekko wyrównać. Nieźle trzyma w zakrętach, chociaż trochę za miękki.
~Pablo
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Precyzyjny układ kierowniczy. Samochód dobrze trzyma się drogi. Poza tym solidny. Przez 4 lata nie wymieniłem żadnego elementu. Oczywiście trzeba pamiętać, że ocena doskonale to ocena na tle konkurencji. Mam tu na myśli Corolla, Civic sedan, Astra..
~Mondek
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Rewelka, z dużym zapasem, to samo zawieszenie co w Audi TT. Opony 195/15/60 - standartowe spokojnie wystarczają. Świetnie trzyma się drogi, w szybkich zakrętach pochyla się jedynie karoseria. Zawieszenie to największy plus tego modelu.
~Chelmik
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Dobrze się prowadzi , kontrola trakcji pomaga w zimie gdy się mieszka w górach , ale przy podjazdach lepiej wyłączyć bo silnik przy esp zrzuca obroty i nie można się rozpędzić , samochód stabilny chociaż dość nisko zawieszony
~Kantare
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeśli wszystko jest sprawne to auto jest bardzo sztywne. Wręcz twarde. Do użytku na codzien super. Do jakiej kolwiek szybszej jazdy po zakrętach raczej odpada. Czuć że mamy za sobą sporą masę i próbuje w zakrętach uciekać.
~Misiek
Sedan 1.6 100KM 74kW
autko swietnie sie prowadzi i jezdzi jak po szynach. wspomaganie idealne. nie za mocne nie za slabe:)bardzo dobra trakcja. mozna szybko ruszyc i nie musi towazyszyc temu pisk opon. jak na samochod z 2000 roku swietne hamulce.