Lista ocen Seat Toledo II (253) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~genio
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
troche twarde zawieszenie ale na tą moc to mus! super trzyma sie w zakrętach gorzej na wybojach może porzucać. Po za tym bardzo tanie części ale przez 60 tyś km nic nie musiałem zmieniać...
~Mariusz z zielonej wyspy
Sedan 1.6 100KM 74kW
Wszystko gra..czasem coś tam zastuka w tylnym zawieszeniu jak sie w jakiś krater wjedzie ale staram się tego nie robić za często. ogólnie autko miekkie i po drodze płynie bardzo dostojnie.
~Zack_5
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ze swierzymi amortyzatorami prowadzi sie naprawde przyjemnie. Czuje sie bezpiecznie wykonujac (czasami dosc zdecydowane) manewry. Brakuje tylko lepszego trzymania standardowych foteli;)
~olo
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Na początku wydawał mi się zbyt twardy, ale to chyba skutek przesiadki z Renówki. Bardzo dobrze trzyma się na zakrętach, pewny przy predkościach autostradowych, dobry komfort i cicha praca
~mic_zan
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Super zawieszenie pracuje cicho i płynnie nawet na Warszawskich wertepach. Kontrola trakcji to świetny wynalazek . Umożliwia bezpieczna jazde w ciasnych zakretach z durzymi prędkściami.
~siwas
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wg mnie średnio - zawieszenie dość miękkie i lubi się \"pogibać\" na boki. Naprawy układu jezdnego - raz w roku ze względu na nasze drogi - do zaakceptowania.
~Piotr z Warszawy
Sedan 1.6 100KM 74kW
Dobre i wytrzymałe zawieszenie. Przez 4 lata użytkowania wymieniłem silentbloki tylnej belki. To nie wada pojazdu lecz stan dróg. Inni np we francuzach robią coś co roku.
~Z3N
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
na sportowym zawieszeniu prowadzi sie doskonale na zwykłym nie miałem jeszcze przyjemności jeżdzić jednak na polskie drogi sportowe zawieszenie może być uciążliwe:)
~Tomek dąbrowa górnicza
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Dokonałe połączenie komfortu ze sportowym zacięciem zawieszenia. Samochód nie wykonuje nie przewidzinach manewrów podczas szybkiego pokonywania zakrętów-doskonale wyważony.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II
5,7
8,3
10,2
~Andrzej
Sedan 1.6 100KM 74kW
Bardzo podoba mi sie układ jezdy, lepszy od nie jednego nowego samochodu, żadnych problemów z wyczuciem samochodu, sztywny, w zakretach dobrze trzyma się drogi, bardzo dobre hamulce.