Oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW od 2010

Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW od 2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW od 2010

~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto przez 3 lata służyło jako moje auto służbowe. Z zawodu jestem Przedstawicielem Handlowym, więc auto nie miało lekko- w ciągu dnia wiele razy odpalane i gaszone, często pracowało na wysokich obrotach i przewiozło TONY ładunku, w dużej mierze po mieście, a więc dziurawych drogach, policjantach itd. Mogę z czystym sumieniem polecić ten samochód, to wół do pracy. Choć nie zachwyca ani wyglądem, ani osiągami to zdobywa serce swoją prostotą,...
~Pilot
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
To bardzo fajne autko rodzinne. Ani nie jest zbyt duże, ani nie jest zbyt małe. Idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2. Mam wersję dosyć dobrze wyposażoną, więc na ładnych felgach prezentuje się ponadprzeciętnie elegancko - jak nie Fabia ;)
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
niezły samochód za rozsądne pieniądze - w tej klasie nic lepszego nie znalazłem. Cudów nie ma, ale ich nie oczekiwałem, poważnych mankamentów też nie, więc na chwilę obecną jestem po prostu zadowolony.
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Bardzo przyzwoite autko za w miarę rozsądną cenę. Kombiak w sam raz dla rodziny 2+2. Spory bagażnik, sporo miejsca w środku. Ergonomia na najwyższym poziomie, silnik niezniszczalny. Brakuje 6-go biegu. Niestety bardzo słabe wyciszenie, przy wyższych prędkościach jest po prostu za głośno.
~qba
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Fabianka kombi to naprawdę pojemne rodzinne autko. Super bagażnik i niezła ekonomia. Mimo niezbyt szerokiego wnętrza, dla przeciętnej wielkości użytkownika wystarczająco. Bagażnik jak na tą klasę auta jest potężny. Silnik mógłby być ciut mocniejszy, ale jako auto rodzinne które dościgania nie służy to dobra opcja (sprawdzony mało kłopotliwy silnik)
3,7
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto bez wodotrysków, ekonomiczne, tanie w naprawie, aczkolwiek zachwyca bezawaryjnością. Przestrzeń i jakość wykonania plastików o niebo lepsze niż w następczyni Fabii III.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
z czystym sumieniem mogę polecić ten samochód. Jeżeli nie zależy komuś na wyjątkowym wyglądzie lub osiągach to jest to naprawdę dobre auto.
~oss
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jak to ktoś dobrze ujął: Jest dobrze, ale bez zachwytu. Dodałbym ewentualnie - bardzo dobrze ;)
3,2
~kondzio
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
auto kosztowało 46000 wersja fabia combi family plus zbyt długi okres oczekiwania u dilera
~Wojtek
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Prosty silnik, tani w eksploatacji, z hydrauliczną regulacją luzów zaworowych - idealny do LPG (Silnik)
Skoda Fabia II Kombi Facelifting