Lista ocen Volkswagen Golf III (717) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pea
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Uważam że poważną wadą (poza drobnymi usterkami) jest jego cena. Za pieniądze za które można kupić np Forda z pełnym wyposażeniem i 120 konnym silnikiem dostajemy kilka lat starsze autko miejskie ze wspomaganiem, elektrycznymi lusterkami 90 kucykami ... Ale mimo wszystko jestem z niego zadowolony, i dopóki nie zbiorę jakiejś większej gotówki na konkretny wóz to raczej go nie zmienię.
~voke
Hatchback 1.4 60KM 44kW
vw ma swoja wartość, w moim przypadku solidność marki sie nie potwierdza ale po roku użytkowania tez za wiele nie mogę powiedzieć; częsci tanie i dostępne wszędzie; jak ktoś trafi w dobra elektrykę to bedzie zadowolony i nie zal bedzie wydać nawet większej kasy niż na konkurencję; o blachę i trwałość silnika i zawieszenia nie ma się co bać; polecam wszystki ale bądzcie ostrożni przy zakupie
~fordziu_mk3
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
W budżecie do 3 tysięcy złotych Golf III jest świetną propozycją. Mimo to trzeba uważać. Wiele z tych aut jest w strasznej kondycji, ale dotyczy to też innych samochodów w tej cenie, trzeba po prostu być czujnym. Gdy trafimy na dobry egzemplarz, z Golfa będziemy naprawdę zadowoleni, gdyż jak już parę razy wspominałem: jest bezawaryjny, tani w utrzymaniu itd.
~MateuszK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
W kwestii stosunku jakości do ceny. To w kategorii aut za kwotę poniżej 5 tyś. zł, umieściłbym go w czołówce. Mój egzemplarz kupiłem za 2700zł. W niedługim czasie od zakupu po paru wymianiach i naprawach (musiałem dołożyć jeszcze ok. 900zł) autko odwdzięczyło mi się niezawodnością i samymi dobrymi wspomnieniami z różnych podróży. Zdecydowanie polecam młodemu kierowcy.
~SYNCRO 4x4
Kombi 1.9 TDI Syncro 90KM 66kW
DOŚĆ DUŻE KOMBI TDI, Z KLIMATYZACJĄ I NAPĘDEM 4X4, WYPOSAŻONE W PODUSZKI, ABS, ITP. NIE SPALI WIĘCEJ NIŻ 7.5 LITRA JEST WYGODNE I W SUMIE DOŚĆ NIEZAWODNE. MA 10 LATEK I KOSZTUJE MIĘDZY 14 A 16 TYSIĘCY. BARDZO DOBRY SAMOCHÓD, MA NIEZŁE OSIĄCI I WSZĘDZIE ZAJEDZIE. POLECAM KAŻDEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Madziq
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak na golfa to nie kosztował jakichś małych pieniędzy ale cena była taka a nie inna że względu na stan techniczny bo nie jeden dużo nowszy samochód jest w gorszym stanie niż ten golf. Ludzie oglądający ten samochód są pod wrażeniem nie tylko wizualnie ale i silnikowo, masa osób znająca się na samochodach go oglądało i chętnie chciało go odkupić.
~Barto96
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Auto jest solidne widac że pochodzi z epoki gdy auta robili inżynierzy a nie księgowi i ekonomiści VW pewnie nie cieszy się z tego że on jeszcze jeździ bo wolałby żebym kupił nowego golfa heheh. Wnętrze bardzo dobrze znosi przebieg niestety blacha nie do końca ale to efekt niedbałości poprzedniego właściciela. Mechanicznie auto super stan jak na te lata.
~Driver 21
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Auto warte swojej ceny.Ale trzeba bardzo uwaznie wybierac egzemplarz bo wiele jest zajechanych , zaniedbanych lub przywienionych w polowie lat 90 tych na lawecie jako auto po czolowkach a potem naprawiane tanim kosztem w polskich warsztatach - negatywne opinie o tych autach to wlasnie takich osob co daly sie nabic w butelke kupujac tanio " okazje"
~PIOTRGABRYS@POCZTA.ONET.PL
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
ZA 6000 ZŁ MASZ DO OPŁAT DO...ANEGO CO Z TEGO JAK I TAK MUSISZ ZAWSZE DOŁOŻYĆ -DOŁOŻYSZ SAM TO WIESZ CO MASZ. NA ALLEGRO SĄ I ZA 12500 TO TROCHE DUŻO ALE JEŚLI MA UDOKUMENTOWANE RACHUNKAMI KOSZTY NAPRAW TO WIEM ŻE WARTO BO JA DO MOJEGO DOŁOZYŁEM 6000ZŁ I W ZAKUPIE TEŻ WYSZEDŁ 6000. OGÓLNIE WYMAGA KOSZTÓW JAK KAŻDE AUTO. W PLANACH MK4 R32. POZDRAWIAM
~oskar_garbacz@yahoo.com
Hatchback 2.0 GTI 16V 150KM 110kW
Samochod ten warto kupic w idealnym stanie co jest obecnie bardzo trudne,ale nie bujmy sie zainwestowac,poniewaz nie bedziecie panstwo rozczarowani.Swoja cena przyciaga mlodych ludzi,ale i w srednim wieku. Nie zapominajmy,ze jest on po czesci samochodem kultowym,obiektem marzen mlodych chlopcow.98% europejczykow kojazy okreslenie GTI wlasnie z golfem.