Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW 1997-2001 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olek@tele.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Jeżeli preferujesz sportowy styl prowadzenia samochodu (pionowo ustawione oparcie fotela, dość blisko ustawiony fotel) to jest ok. Jeżeli lubisz jazdę spokojną, odsuwasz fotel do tyły i masz mnóstwo miejsca; pasażer to samo. Co do tylnych siedzeń - ALFA TO SAMOCHÓD ZE SPORTOWYM ZACIĘCIEM - JAK CHCESZ WOZIĆ PASAŻERÓW JA JAKIŚ TAKSÓWKARZ TO KUP SOBIE MERCA BECZKĘ - WYJDZIE CI TANIEJ I PASAŻEROWIE BĘDĄ ZADOWOLENI
~Olek
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
przestrzeń dla kierowcy i pasażera (z przodu) w zupełności wystarczająca. Pasażerowie z tyłu ..... stanowią tylko dodatkowy ciężar - więc są zbędni. Dużo miejsca z tyłu - gorąco polecam Mercedes Benz W 124 300 D - używany kosztuje niewiele , a że diesel to tani w utrzymaniu. No i niezaprzeczalny prestiż w podmiejskich miejscowościach!
~Alfisti
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
4 osoby jadą komfortowo , 5 już troszkę gorzej . Kierowca wzorowo . Wygodne skórzane fotele momo z podłokietnikiem z przodu , z tyłu również bardzo wygodne i bardzo trwałe po latach jak się okazuje . Polecam wersje z grzaniem przednich foteli na zimę świetna sprawa , ponieważ skóry są wówczas bardzo zimne .
~galaktycznosc@gmail.com
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Żadnych problemów na przodzie, gdzie można wygodnie robić również inne rzeczy ;) A z tą ślicznotką u boku będziecie to robić często ;)) Z tyłu nie wiem, chyba też ok jak na takie auto (nikt się nie skarżył)
~Rau
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Dużo miejsca dla kierowcy.Ten samochód jest praktycznie pod kierowce.Mam 193cm i jest mi bardzo wygodnie.Z tyłu słabo nawet bardzo słabo ,ale mi to nie przeszkadza bo praktyczne podróżuje sam .
~Mizar
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Nie wiem jak odpowiedziecna to pytanie mam 180 cm wzrostu i w Alfie 156 czuje sie swietnie, z tylu tez jest przytulnie auto ma styl i klase wnetrza stad jest niepowtarzalnie. Podrozuje sie wygodnie
~Nicolo
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Rodzinka się mieści a z tyłu nie woże cegieł i żwiru. Do tego potrzebne są inne auta więc nie rozumiem tego narzekania niektórych ludzi na tym forum. Kupta se Merca albo Ałdi.
~drspeed drspeed@wp.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu może brakować miejsca na nogi. Głową w dach nie jest łatwo uderzyć, chyba że ktoś uważa Michaela Jordana za kurdupla.
~CUBIXX
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Kierowca i pasażer z przodu maja bardzo wygodnie natomiast pasażerowie z tyłu mają przeciętnie chodz mówie o pasażeroach o wzroście powyżej 185cm

Usterki Alfa Romeo 156 I

Alfa Romeo 156 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~cubixx
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Moze byc choc w porównaniu z Tempra to maluch ale z w porównaniu z Pegoutem 307 to kosmos:)Przynajmniej z przodu
Alfa Romeo 156 I Sedan