Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2001 (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edzia_Boss
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Zawieszenie :( Komfortowe, ale drogie, a na naszych drogach nie wytrzymuje 4-5 lat. Raz zawiodła mnie listwa wtryskiwaczy gazu podczas jazdy na wakacje, przez co przejechałam trasę na benzynie, ale to uważam za element niezwiązany z samym audi. Najpoważniejszą usterką był napinacz łańcucha rozrządu za 650zł. Nie było to powodem nagłej awarii i nie uniemożliwiało użytkowanie auta, tylko silnik klepał jak stary Diesel, czego ja osobiście nie...
~Airnyy
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Generalnie bez większych problemów, każda poważna awaria będzie tak naprawdę spowodowana nieumiejętnymi naprawami, powypadkową historią bądź naprawianiem po kosztach. To auto jest na tyle proste że nie bardzo jest się co zepsuć. Ja np. miałem problem z panelem climatronic, po wyjęciu okazało się że poprzedni mechanik lutował go chyba nogami, bo tak kiepsko to nie lutowałem nawet jak robiłem to pierwszy raz, na tym polegała cała usterka ;)
~HEGMAN
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Do tej pory w żadnym z aut z tego modelu nie miałem większych wpadek. Największą wpadką na trasie do tej pory była awaria pompy paliwa. Czasem może przydarzyć się rozszczelnienie układu chłodzenia.Wtedy nie warto szukać używanej chłodnicy (nowa kosztuje ok 250 zł)
~czakler_85
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
ciagle powtarzane zawieszenie nie na nasze drogi w niemczech mozna przejechac na tym zawieszeniu nawet 200-250tys a u nas 25-30tys powiem jeszcze ze naprawde dobry jestem w omijaniu dziur,moj mechanik opowiadał mi ze sa tacy ktorzy po 3 tyg potrafia wrocic spowrotem do warsztatu
~olo_wlkp@interia.eu
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
nic co możnaby powiedziec ze jest winą konstrukcji samochodu, wymiana nagrzewnicy - auto przyprowadziłem z włoch a tak nie stosuja płynu chlodzącego tylko w ukłądzie była woda i kamień. przeguby - wydaje mi sie ze przy tym przebiegu to raczej norma (110 zł sztuka prod. niemieckiej)
~asiaiadam_1@o2.pl
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Jeśli ktoś miał lub ma Audi A4 to wie że wymiana wachaczy jest normą chodżby raz podczas jej użytkowania co do reszty nie można się doczepić chyba że ktoś nabył \'\'trupa\'\'
~gosc
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Poważnej usterki nie miałem. Nigdy mi się nie zatrzymał w trackie jazdy podczas 10 lat jazdy. Zwykłe naprawy bieżące się robiło.
~Marcelb
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
jak wspomniałem względem b4 w trwałości zawieszenia jest kolosalna różnica poza tym nie mam zastrzeżeń
~servicekomp@o2.pl
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
nic poważnego się nie stało przez okres który użytkowałem (2 lata)
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 1.8 20V 125KM 92kW
10,2
11,1
~sss
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
No niestety awaria pompy wody uniemożliwiła dalszą jazdę na autostradzie.
Audi A4 B5 Avant