Lista ocen Audi A4 B5 (524) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 852 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rufek
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Tanie w zakupie a dostępność części ogromna strasznie dużo zamienników często nie opłaca się kupować części z rynku wtórnego. Są po prostu droższe. i nie zawsze lepsze. LPG załatwia sprawę spalania a auto dobrze znosi instalację
~Stef
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mysle ze trzeba wystrzegac sie tanich egzemplarzy poprostu wymeczonych. Wydaje mi sie ze coraz trudniej znalezc model ktory jest w dobrym stanie ofert jest mnostwo ale trzeba uwazac zeby nie nadziac sie na mine.
~RD
Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW
Po zakupie samochodu, trzeba liczyć, że wyda się parę groszy na drobne naprawy, poprawki. Jeżeli w 10.000 zł (łącznie z poprawkami) się zmieścić - uważam, że auto jest więcej niż dobre za te pieniądze. Ogólnie niezawodny!
~fab
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
wole kupić starsze audi niż jakikolwiek nowszy samochód za te pieniądze a wiadomo ze da się kupić inne marki o wiele nowsze ale bądź pewny że audi przejeździ wszystkie te auta jeżeli chodzi o silnik 1,8 w benzynie i o 1,9tdi 110KM
~Skyline27
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
moje auto jest wyjątkowe nie ma dużo takich z tego rocznika może dość drogie ale warte swoich pieniędzy ekonomiczne fajnie się jeżdzi praktyczne bo kombi a do tego błota czy śniegi nie sprawiają kłopotów Super.
~Benek
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
jesli chodzi o jakosc to gorna polka polecam ale cena hmm moim zdaniem jest na poziomie ale tak szczerze wszystko co ma wiecej niz 10 lat powinnop kosztowac mniej niz 10 tys bo jak by nie patrzec to juz dziadki
~markas3@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
marka audi ceni sie nawet starsze modele , moje zdanie waro wydać pieniądze i cieszyć sie jazdą i małą awaryjnością auta, trudno znależć auto w dobrym stanie i bezwypadkowe ale warto sie pomęczyć , polecam nastepne też bedzie audi
~janek
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
20000 za 10 letnie auto to jednak sporawa cena. Za niewiele więcej można mieć fabrycznie nową pandę czy fiestę. Niestety za 10 lat panda czy ford będą już dawno zjedzone przez rdzę, a Audi jako 20 latek nadal będzie jezdził :)
~kuba
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jakość tego samochodu jest bardzo dobra ponieważ jego lakier ma gwarancję że w ciagu 10 lat niemoże rdzewieć. cena samochodu jest mała bo za podstawowa wersje czeba zapłacić 110 000zł,a za uzywana wersje niewiele ponad 40 000 zł.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5
9,7
12,4
~Adimas
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Mnie się udało dosyć tanio kupić, choć auto już miało swoje lata (9). Jednak szwajcarskich kierowców i serwisy widać w nim gołym okiem. U nas części też nie są drogie, jedyny większy wydatek to rozrząd (1200PLN z usługą).