Lista ocen Audi A4 B5 (648) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 728 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andy
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
6-cio stopniowa, manulana skrzynia, pracuje bardzo precyzyjnie, dobrze wchodza biegi. Trzeba sie jej nauczyc, gdyz zupelnie inaczej rozkaladaja sie biegi niz w skrzyni 5cio biegowej.
~onebit@interia.pl
Avant 1.6 i 101KM 74kW
Skrzynia dziala bardz dobrze, i wszystkie biegi wchodza bardzo delikatnie, czasami czuje haczenia gdy wciskam wsteczny ale to tylko czasami, nie mam zastrzezen.
~Gzregorz
Sedan 1.9 TDI quattro 116KM 85kW
Zima, lato pracuje bez zarzutu. Jedyne co mnie lekko denerwuje to przy lekkim nacisku na lewarek zmiany biegów słychać szum w skrzyni ale po 50 tyś. bez zmian.
~paweł_sudnik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Według mnie petarda! W tak starym aucie, żeby skrzynia pracowała tak precyzyjnie? Jedynie pierwszy bieg zrobiłbym trochę dłuższy, ale i tak jest super!
~Jack
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Czasem brakuje szóstego biegu. To jedyny minus. Reszta jest jak w klasie premium. Biegi wchodzą znacznie lżej niż w nowych samochodach, skrzynia bezawaryjna.
~kierowniczka
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Płynnie zmienia przełożenia, nie ma żadnych szrpnięć ani przeskoków. Trzeba "chcieć wiedzieć" kiedy jedzie się na jakim biegu.
~Szykus,Częstochowa
Sedan 1.8 20V Turbo quattro 150KM 110kW
Short shift - tak można w skrócie określić te skrzynie.Przełożenia wchodzą bardzo płynnie.bardzo krótki skok lewarka.Aż chce się zmieniać biegi.
~Rzyczliwy
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Automat pieciobiegowy zmienia biegi bardzo sprawnie, lepiej niz niejeden kierowca. Tiptronic wprowadza urozmaicenie, do jazdy gorskiej przewidziano 3 biegi.
~Stef
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj naprawde rewelacja chodzi precyzyjnie i ma fajne krotkie przelozenia drazek bardzo malutki i naprawde zmiana biegow to sama przyjemnosc.
~jgxp
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
4-biegowy automat - komfort dla kierowcy, ale ma wadę - przeciąga zmianę biegów, nie jest zbyt szybka. Następne auto chcę kupić ze skrzynią DSG :)