Lista ocen Audi A4 B5 (648) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 728 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
S4 Sedan 2.7 T 265KM 195kW
odpowiednio dbana i przy skróconym przebiegu wymiany oleju bez awaryjna. (jedna awarja czujnik wstecznego do wymiany w 2018) auto z 1997r. Przypomianam tez o wymianie oleju w dyfrze!
~Łukasz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Skrzynia chodzi lekko nawet zimą, drążek można zmieniać nawet jednym małym palcem. Pomimo kilku lat użytkowania nie wystąpiły u mnie żadne usterki skrzyni, sprzęgła i dwumasy.
~Lesław
Avant 1.6 i 101KM 74kW
Skrzynia dobrze zestrojona z silnikiem, sprzęgło w każdym Audi wysoko bierze, jak kupowałem, to myślałem, że zaraz będę musiał je wymieniać, ale okazało się, że to uroda tego modelu.
~Edzia_Boss
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Fajne, krótkie przełożenie, bardzo precyzyjna, choć na autostradzie brakuje 6-tki by trzymać te 140km/h a nie słyszeć dość już wówczas głośno pracującego silnika na 4tys obrotów.
~mieciu
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
trzeba użyć troche siły aby wbić bieg, zwłaszcza przy redukcji, ale daje to świetny efekt tak jakby kliknięcia przy każdym biegu, przez co nie da się pomylić biegu, dla mnie świetna
~kamilcza14
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Skrzynia jest 5 biegowa automatyczna, zwykły automat. Biegi zmienia dość szybko ale bardzo zamula silnik. Mam drugie Audi z manualną skrzynią 90KM i jest 2 razy zrywniejsze.
~mati4
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Krotkie przelozenia i precyzyjna skrzynia - naprawde dobrze. Daje tylko \"dobrze\", bo w zime skrzynia musi zagrzac - na zimnym silnku biegi chodziliy trche ciezej.
~Vakial
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Biegi wchodzą lekko i pewnie. Jak go kupiłem to miałem wrażenie ze lekko haczy 2-ka ale skrzynia się ułożyła pode mnie albo ja pod nią i po roku problem przestał istnieć :)
~aaaaaaaaaa
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
biegi wchodzą dobrze nie mam nic do zarzucenia, gdybym nie miał wcześniej BMW e36 na pewno napisał bym ze doskonale lecz do bmw audi trochę brakuje pod względem skrzyni biegów
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5
9,7
12,4
~Pioter
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Skrzynia manualna współpracująca ze sprzęgłem dwu masowym. Należy kontrolować stan oleju przy każdym przeglądzie, a nie zaznasz z tym elementem żadnych przygód.