Lista ocen Audi A4 B5 (648) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 728 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JAGODNIK
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Jak ktoś mówi, że skrzynia automatyczna ma gorsze osiągi to zapraszam na teścik E39 2,8 193 kM nawet okiem nie mrugnie w manualu. trzeba dbać o automat pilnować oleju na czas i fita!!!!
~mazbiny
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Praca skrzyni biegów zasługuje na uznanie. Lewarek krótki, dobrze trzyma się go w dłoni, a drogi przełączania biegów są krótkie, każdy bieg wchodzi precyzyjnie. Po prostu zmiana biegów sprawia przyjemność.
~HEGMAN
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Skrzynia pracuje idealnie nie ima się jej upływ czasu.Biegi wchodzą płynnie i pewnie.Przełożenia dobrze dobrane ale 1 bieg mógłby być odrobinę dłuższy...i przydałaby się 6-cio biegowa skrzynka.
~el-matador
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Skrzynia tez doskonała biegi wchodzą płynnie i bezproblemowo,ostatnio sprawdzałem olej w skrzyni i wygląda jakby był wczoraj nalany:)narazie oki oby tak dalej bo nie chciałbym skrzyni kupować:):)
~borek 60 tyś rocznie :)
Sedan 2.8 174KM 128kW
skrzynia wybacza bledy kierowcy... biegi praktycznie nie wyczuwalne przy zmianie. z reszta w niemieckich autach zwykle skrzynia biegow pracuje perfekcyjnie ( jak w poprzednim golfie III)
~ktm
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
skrzynia tez byla by doskonala gdyby mi nie dawal w kosc pewien drobiazg jak odpalam rano samochod i chce wloczyc wsteczny to nie moge wiec poruszam troche biegami i po 5 sekundach dziala bez zarzutu
~Jokerrrrr
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
skrzynia chodzi lekko i plynnie, padl mi synchronizator 3 biegu i tak jezdze narazie bez 3-ki ale juz rechotal jak kupowalem wiec nie mam mu zazle nie iem co robil z nim poprzedni wlasciciel :P
~otis8@o2.pl
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
skrzynia ok polecam. inny rozkłąd biegów trzeba sie przyzwyczaicale rweie na kazdym;)...manual..niemialem stycznosci z tiptronikiem ale słyszałem opinie od zachwytów do krytyki..moze nastepnym razem;)
~kklp
Sedan 1.8 20V quattro 125KM 92kW
Drążek zmiany biegów stanowi idealne przedłużenie podłokietnika, wpada wprost w rękę. Można się przyczepić do ciężko wchodzącej jedynki. Poza tym auto przyspiesza na piątym biegu już od 60 km/h.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5
9,7
12,4
~Jacek S.
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Generalnie biegi wchodzą jak po maśle. ALE, no właśnie, jest ale, przy przeciągnięciu na wysokich obrotach na pierwszym biegu, dwójka nie wchodzi gładko. Wszystkie inne biegi, bez zastrzeżeń.