Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW 1995-2000 (74) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Schreder
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jest to segment D dodatkowo premium. Jest naprawdę bardzo dobrze i w trasy na spokojnie można podróżować te 140 km/h bez większego bólu głowy. Wyciszenie mimo, że jest to auto z lat 90 jest praktycznie identyczne jak w mojej Lagunie 3 z 2008 roku. Mimo to jednak myślę, że w Audi podróżowało się ciszej.
~rapcio
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Bardzo dobre wyciszenie, mam porównanie z audi a4 b6 jak i passat b6 to w moim aucie jest o dużo ciszej nic w pasacie i porównywalnie z b6, jeżeli komuś jest za głośno to bardzo małym kosztem można maty wygłuszające w drzwi sobie włożyć
~Blitz SR
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
na niskich obrotach oprócz szumu wiatru i radia nie słychać nic! przy dużych prędkościach silnik już wyraźnie pomrukuje, ale jest to dość przyjemne dla uszu. w modelach bardziej zajeżdżonych podobno jest już dosyć głośno
~Gewindfahrwerk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Nie słyszę mojego furczącego układu wydechowego.Samo wyciszenie dobre ale plastry wygłuszenia na podłodze bagażnika i pod tylną kanapą topią się bo fabryka pożałowała lakieru i warstwa lakieru jest zbyt cienka.
~Maciek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Całokształt psuje wyjący silnik, już przy 80km/h na czwartym biegu. Na piątce do 140km/h było znośnie, później już nie. Dużo też zależy od opon i ich szumu oraz od drogi, ale gdyby nie ten wyjący silnik...
~Plompek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
O wyciszeniu raczej sie wypowiem dobrze bo jeśli sie jedzie na niedziurawej drodze to jest przyje,mnie cicho no ale jakby było te troszke mieksze zawiesszenie to by było cicho nawet na dziurach :)
~Matkierowca posiadacz a4
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Tutaj audi może być wzorem do naśladowania do dziś, auta budżetowych koncernów powinny brać za wzór wyciszenie tego samochodu, w latach produkcyjnych w tej dziedzinie audi wiodło prym
~Darek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Aż sam się zdziwiłem, że 14 letni samochód może mieć tak dobre wyciszenie kabiny!!! Super, w ogóle nie słychać buczenia silnika, ani żadnych innych nie chcianych odgłosów.
~deimian2
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Do 120km/h słychać tylko radio i delikatny szum opon, powyżej tej prędkości zaczyna się robić już głośniej a powyżej 140km/h jest już kiepsko.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW
9,2
10,4
~Skonek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
przy spokojnej jezdzie nic nie slychac z zewnatrz, przy nieco szybszej juz sie odzywa silnik, no i automat trzyma wysokie obroty i slychac motor.
Audi A4 B5 Sedan