Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (36) - Ergonomia

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~QBEEEEEE
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jedyne czego mi barkuje w tym aucie to uchwyty na napoje. Uchwyt na kubki pomiędzy fotelami to jakieś nie poruzmienie wszytsko wylatuje. Wiem że porblem został rozwiązany w ostatnich latach pordukcji uchwytem w konsoli zamisat schowka.
~slawomir_84@wp.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
wszystko pod ręką ... chyba, że... strasznie nie podoba mi się włączanie świateł,tam gdzie w pierwszej kolejności powinny być kierunkowskazy. Jak się przesiadam do innego auta nie trafiam w dźwignie kierunku :-)
~Jacek S.
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Złego słowa powiedzieć się nie da. Ale jest maleńka rysa, która nie pozwoliła mi postawić piątki. Dźwignia przełącznika kierunkowskazów jest za przełącznikiem świateł, wg. mnie, nie jest to typowe i trzeba się do tego przyzwyczaić.
~bastek23
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Niby wszystko jest pod ręką i w ogóle jest super. Ale do włączania świateł małą wajchą po lewej stronie to się musiałem długo przyzwyczajać, niejednokrotnie omyłkowo włączając kierunek.
~Daniel R. puteau@go2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
To auto naprawde ma wszystko tam gdzie byc powinno. Tylko raz podczas jazdy zapatrzylem sie na climatronic i troche "zjechalem" ale i tak nie widze innego miejsca dla tego sprzetu.
~dlugas audiholik:))
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
pieknosciowo wszystko na miejscu.choc na poczatku nie moglem przyzwyczaic sie do wlacznika swiatel umieszczonego tuz przy dzwigni kierunkowskazow teraz nawet o tym nie pamietam
~Właściciel audi
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Kierowca czuję się świetnie, wygodne fotele, dobra widoczność, i dużo miejsca, nie można powiedzieć tego o osobach z tyłu, mają nie za dużo miejsca na nogi.
~mario.z1@o2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jak to w Audi. Wszystko na swoim miejscu, w zasięgu wzroku i ręki. Żadnych \"udziwnień\" utrudniających życie typu klakson w który trudno trafić itp...
~seb-k
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
W końcu to Audi a jeźdżąc innymi dość często wlepiam maksimum - po prostu w Octavii 2004 nowszej o 9 lat jest gorzej (choć nadal nieźle)
~Tomi
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Autko bardzo dobrze sie prowadzi (poprzednio jeździłem Golfem III ) tylko oby jeszcze chciało ciut mniej palić . Ale cóż za komfort trzeba płacić ....
Audi A4 B5 Sedan