Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (34) - Ergonomia

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~QBEEEEEE
Audi A4 B5
Jedyne czego mi barkuje w tym aucie to uchwyty na napoje. Uchwyt na kubki pomiędzy fotelami to jakieś nie poruzmienie wszytsko wylatuje. Wiem że porblem został rozwiązany w ostatnich latach pordukcji uchwytem w konsoli zamisat schowka.
Audi A4 B5
wszystko pod ręką ... chyba, że... strasznie nie podoba mi się włączanie świateł,tam gdzie w pierwszej kolejności powinny być kierunkowskazy. Jak się przesiadam do innego auta nie trafiam w dźwignie kierunku :-)
~Jacek S.
Audi A4 B5
Złego słowa powiedzieć się nie da. Ale jest maleńka rysa, która nie pozwoliła mi postawić piątki. Dźwignia przełącznika kierunkowskazów jest za przełącznikiem świateł, wg. mnie, nie jest to typowe i trzeba się do tego przyzwyczaić.
~bastek23
Audi A4 B5
Niby wszystko jest pod ręką i w ogóle jest super. Ale do włączania świateł małą wajchą po lewej stronie to się musiałem długo przyzwyczajać, niejednokrotnie omyłkowo włączając kierunek.
~Daniel R. [email protected]
Audi A4 B5
To auto naprawde ma wszystko tam gdzie byc powinno. Tylko raz podczas jazdy zapatrzylem sie na climatronic i troche "zjechalem" ale i tak nie widze innego miejsca dla tego sprzetu.
~dlugas audiholik:))
Audi A4 B5
pieknosciowo wszystko na miejscu.choc na poczatku nie moglem przyzwyczaic sie do wlacznika swiatel umieszczonego tuz przy dzwigni kierunkowskazow teraz nawet o tym nie pamietam
Audi A4 B5
Jak to w Audi. Wszystko na swoim miejscu, w zasięgu wzroku i ręki. Żadnych \"udziwnień\" utrudniających życie typu klakson w który trudno trafić itp...
~seb-k
Audi A4 B5
W końcu to Audi a jeźdżąc innymi dość często wlepiam maksimum - po prostu w Octavii 2004 nowszej o 9 lat jest gorzej (choć nadal nieźle)
~Tomi
Audi A4 B5
Autko bardzo dobrze sie prowadzi (poprzednio jeździłem Golfem III ) tylko oby jeszcze chciało ciut mniej palić . Ale cóż za komfort trzeba płacić ....
~kemal
Audi A4 B5
Bez problemu znajdziemy to co chcemy bez rozglądania się po wnętrzu. Wszystko czytelne widoczne i łatwo dostępne.
Audi A4 B5 Sedan