Lista ocen Audi A4 B7 (151) - Silnik

Na liście zabraknie 151 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tymon
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Nie wiem czy to akurat mój pech co do kupna samochodu, zaraz po przejechaniu paru km problem z mocą i wtryskami po diagnozie okazało się że do regeneracji turbo i wymiana jednego uszkodzonego wtryska.
~Roman
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
2.0 Turbo FSI, EA 113, BGB - bardzo udany, bezproblemowy i bezobsługowy. Nie bierze oleju mimo przebiegu i LPG, a zimą pali od dotknięcia. Nie pali dużo, a ma niesamowite osiągi i elastyczność. Bardzo polecam.
~xyz
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Problem z mechaniką jest taki że zdarzają się problemy z kołem pasowym na wale (centruje się) i wymiana rozrządu (na łańcuchu) jest problematyczna gdyż jest on od strony ściany grodziowej.
~iceskywolker
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Silnik 1.8T MPI 163 KM (235Nm). - mocny i bezproblemowy (nie to co dzisiejsze silniki na bezpośrednim wtrysku). Od ponad 2 lat ma podniesioną moc do 193 KM (304 Nm) i tak sobie cyka cały czas.
~wojtpol
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
V6 robi swoje. Nie jest to oczywiście cichutka benzynka, ale jak na diesla, to jest i tak kulturalnie. Co do elastyczności, to 450Nm daje radę. Po zwiększeniu mocy do 270KM, autem jeździ się jeszcze lepiej.
~Izabell
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
dobra elastyczność silnika - do 4 biegu dynamicznie przyspiesza kultura pracy.. w środku nawet przyjemnie basowo brzmi :) na zewnątrz daję się z daleka poznać z chropawej, głośnej pracy
~taryaki@poczta.onet.pl
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
170km jak wcześniej miałem pnad 140 w benzynie jest można powiedzieć wystarczające, aleeeee będę szukał czegoś mocniejszego w niedługim czasie :D jakies 3.0 by się przydało ale też pewnie audi :D
~jaroM
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
silnik chodzi jak "szwajcarski zegarek", kultura pracy wzorowa, ciąg - niezachwiany do 220 km/h. Jeśli delikatnie traktuje się pedal gazu, spalanie spada poniżej 8 l nawet przy szybkiej jeździe.
~Maciek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Jak na swoją masę (1525KG), auto sprawnie jedzie. Fakt, trzeba go wysoko kręcić, ale sama jazda sprawia przyjemność. Jest idealna bazą do podniesienia mocy i bezawaryjną jednostką.
~Johnny
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
1.9 TDI nie grzeszy wysoką kulturą pracy ani osiągami ale odwdzięcza się niskim spalaniem, praktycznie zerową awaryjnością a same osiągi są wystarczające. Dobra jednostka.