Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 75KM 55kW 1995-2001 (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TD
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Jak kupiłem- nie działało- podświetleni schowka (wystarczyło przeczyścić), urwany klawisz od sterowania szyb (20zł na allegro), zatrzask od maski nie sprężynował (nie naprawiłem bo rzadko co zaglądam pod maskę, poza tym zamyka się bez problemu bez tego), uszkodzony wskaźnik poziomu paliwa (jeszcze nie zrobiłem). Odpukać nic nowego nie doszło. Ogólnie OK- jak bym miał ten samochód od nowości pewnie nic by się z nim nie działo.
~pyrek
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Psuje się dość często,choć zreguły są to pierdołki,lub rzeczy z którymi da się jeżdzić.Wiele zastrzeżeń mam do serwisów-niektóre naprawiane rzeczy psują sie znowu!Jak nie pokażesz "panu mechanikowi"KONKRETNĄ CZĘŚĆ do wymiany,to wymieni ci wszystko...poza zepsutą.
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Jeśli chodzi o drobiazgi to jedynie normalne rzeczy t.j. wymiana żarówek,bezpieczników,klocków,świec,filtrów.Jak w każdym aucie.Drone usterki nie pojawiają się tu jakoś często.Wszystko zależy od eksploatacji naszego samochodu.
~stj8@wp.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Muszę stwierdzić, że auto jest godne zaufania. Kilka razy małe kłopoty z gaśnięciem na wolnych obrotach. Kilka przepalonych żarówek. Zwykła drobiazgi, jak w każdym samochodzie. Usterka, zacinanie się tylnej wycieraczki.
~Marcin 30
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
mimo przebiegu, silnik ma się swietnie, zadnych niepokojących objawów. Wałek rozrządu ok. po włamaniu zapodałem plastikowe klamki od maryśki, ale tylne ( bez wkładek zamka). i spokój.
~KAMIL
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Albo to cud albo auta sprzedawane na rynek NIEMIECKI są bez awaryjne ja nie będe narzekać bo nic mi się nie stało NIGDY.Częśći zamienników są do przyjęcia dla oszczędnych użytkowników .
~VanDamme
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
czesto cos sie zdarza w sensie ze np.zarowka w schowku nie zaswieci,badz wskazowka na liczniku sie nie podnosi.. ale to drobiazgi ktore mozna bez problemu zlikwidowac samemu
~MMM
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
co chwilę coś wysiadało, wycieraczka, ogrzewanie tylnej szyby, że nie wspomnę o utrapieniu wszystkich posiadaczy: guma klamek zewnętrznych kruszy się i pęka bardzo szybko
~luktoy@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
do drobiazgów mogę zaliczyć awarie mechanizmu i przełączników podnoszenia szyb. No oczywiście wysiadł silniczek tylnej wycieraczki, ale to już chyba standard, zamek klapy bagaznika...
~Adrian
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
gdy wlasciciel dbał o auto nie powinno byc zadnych niechcianych problemow na trasie nigdy mnie nie zawiódł nawet przy -30C i +35C