Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 75KM 55kW 1995-2001 (40) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stj8@wp.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Na razie, bez specjalnych wydatków ponadprogramowych. Spalanie na trasie ok. 7 l. po mieście o 1 l. więcej. Zakładam spokojną jazdę lecz nie śpiącą. Jestem kierowcą z 30 letnim stażem i wszelkie wariacje mam już dawno za sobą. Lubię jednak jazdę konkretną i tak jeżdżę, choć z tendencją do większej rozwagi. Częściej stosuje wybiegi, nawet długie, wyprzedam tylko wtedy, gdy da mi to sensowną korzyść itp. Stosuję olej mineralny do silnika,...
~KAMIL
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Apetyt ma jak sie pedał wciska spory ale jeśli się jezdzi a nie goni z czasem miło zaskakuje jak na swój wiek i technologie.Przeglądy olewałem bo serwisy fiata są najgorsze na świecie wiem bo serwisuje lancie to jest parodia mechaniki samochodowej.Prywatny mechanik mówi że sprzedanie takiego wozika jest porażką właściciela .Napraw to prawie nie pamiętam więc nie mam co pisać.Minusik jak trzeba się zrywać na rondach bo se troche spala ale da...
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Biorąc wszystkie pod uwagę wszystkie aspekty,ekonomike auta oceniam na 4.Oczywiście nieco uciążliwe jest spalanie,średnio 10L gazu na 100km.Natomiast części nie są jakoś strasznie drogie,zamienniki w dobrej cenie i jakości i są ogólnie dostępne.Według mnie jedynie to spalanie jest mankamentem,bo przy takim silniku i takiej masie auta powinno być troche niższe.Polecam gaz.
~Antek
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Ekonomiczność - tragedia kupiłem samochód za 10.000 pln z instalacja lpg w ciagu roku zrobiłem nim 15 tys.km i dołozyłem jakieś 2500 na naprawy Nadmieniam ze kupiłem go od 1 własciciela z ks.serwisową.Jak na taki mały silnik i tak bardzo duzo pali.
~TD
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Mam popsuty wskaźnik paliwa, więc ciężko się wypowiedzieć, ale dycha to niestety minimum. W tej klasie aut to norma- o wiele nowsze samochody benzynowe potrafią palić tyle samo- jak się szuka ekonomicznego auta- to diesel.
~pyrek
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Na benzynie od 7,5 do 10 w mieście,na trasie od 6 do 8.Na gazie w miescie od9,5 do 14(zima),za to na trasie 7-7,5(jazda do 100km/h),lub 8-8,5(jazda ostra do ok.150km/h) Serwisy w miare tanie,niewiele droższe od Punto
~XXX
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
duze zuzycie paliwa na trasie jakies 9l gazu a w miescie 12l gazu , przeglad to jest wydatek 150 zl , jak dotychczas na naprawy wydalem okolo 3000 tys , trzeba bylo wymienic zawieszenie poprosty niedalo rady
~mateuszx@hoga.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
ekonomiczny to on nie jest specyjalnie, ceny cześci są niski łatwo dostać oryginały w cenie zamienników samemu można dokonać wymiany bo konstrukcja auta nie jest skomplikowana, wiec koszty ekspluatacji małe.
~VanDamme
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
polecam wrzucenie gazu to znacznie obniza koszty spalania,i nie martwimy sie ze za chwile wskaznik paliwa drastycznie nam spadnie.poza tym autko b.ladnie pali na ghazie.
~Albrera
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Na trasie przy predkosciach 100 - 140 km/h spalal okolo 10 litrow gazu, natomiast w miescie moze zrzerac i 15 litrow na 100 km/h, jak dlamnie to duzo ale to wina slabego silnika.