Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (427) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MirekJ
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
jak na auto tej klasy nie mam zastrzeżeń, z przodu wygodnie z tyłu też sporo miejsca, kolega który ma Audi A4 mówi że zaskoczyło go to ze u mnie nie jest wcale ciaśniej:) bagażnik spory i ustawny 400l wystarczy żeby zapakować spora ilość bagażu na wakacje mi mieści się składany wózek dziecka, składane siedzisko i 4 spore torby z rzeczami
~waldeck1@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Fotel kierowcy o bardzo dużym zakresie regulacji, regulowana w 2 płaszczyznach kierownica, przy moim wzroście 180 cm żadnych problemów z prawidłową i niemęczącą pozycją do jazdy. Pasażer z przodu też chwali wygodę. Narzekań na małą ilość przestrzeni wewnątrz nie rozumiem, proponuję porównać z konkurencją, Bravo oferuje dobrą przeciętną w swojej klasie.
~MacSim
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Z przodu dużo miejsca. Łatwo zająć wygodną pozycję, szeroko i wbrew pozorom (mam 186cm wzrostu) wygodnie na wysokość. kokpit może sprawiać przytłaczające wrażenie gdyż jest rozbudowany. Głębokie tunele na nogi. Z tyłu szeroko, wystarczająca ilość nad głową ale ciasno w kolanach. Duży bagażnik. Zmieści wielką walizę. Foremny i wysoki.
~mik
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Z tyłu nie jeżdżę więc samemu mi trudno ocenić.Jak kogoś wiozłem to nie narzekał.Chociaż ocenił że jak na takie auto to mogło by być więcej.Praktycznie mnie to nie interesuje bo jeżdżę tylko z żoną.A z przodu miejsca jest wystarczająco. W październiku powiem zdecydowanie że w tej klasie samochodów widziałem z tyłu więcej miejsca.Ale mniejszy bagażnik.
~~ jack
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo dobrze - no chyba że ma sie rodzinę dwumetrowców :). Z przodu nie ma najmniejszego problemu, regulacja wysokości fotela również po stronie pasażera zapewnia duży zakres manewru. Z tyłu siedzi tylko syn - ale póki co nie narzeka (6 lat) - poza tym jeżeli chciałby duży samochód to zdecydowałbym się na kombi - stawiam 5 gwiazdek.
~Norbi
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Kierowca więcej nie potrzebuje, ma tyle co w samochodach wyższej klasy. Z tyłu jest wystarczająco dużo miejsca, nawet dla wysokich osób. Przy 3 pasażerach z tyłu w środku na dalekich trasach raczej powinno jechać dziecko lub drobniejsza osoba dorosła. Najbardziej przeszkadzają dorosłej osobie siedzącej w środku prowadnice przednich siedzeń
~kawonzsuetam
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Przestrzenią bez problemu może konkurować z samochodami o segment wyżej. Na miejscu kierowcy wygodnie zasiądzie osoba o wzroście powyżej 2m, a za nią znajdzie się miejsce dla "przeciętnego" dorosłego. Bagażnik spory - zapakujesz na tydzień pięcioosobową rodzinę, pod warunkiem, że rowery będą na dachu/przyczepce.
~km
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Mam wersję dynamic. przy wzroście trochę ponad 1,7m dla mnie doskonale, choć siedzisko mogłoby być nieco dłuższe, jak np.w wersji sport. Dużo jeżdżę w trasie,ale po 600-800km nie czuję trudności związanych z twardym siedzeniem. warto trochę pomęczyć się na początku przy dogodnym ustawieniu fotela "pod siebie"
~kuba
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Jak wspominałem jestem raczej duży, a nie mam problemów ze znalezieniem odpowiedniej pozycji. W drugim rzędzie również OK. Bagażnik jest niepozorny, ale bardzo pakowny (wysoki, choć nie głęboki).Mieści się w nim bez problemu duży wózek dziecięcy (oczywiście złożony) wraz z nierozkładalną gondolą oraz dodatkowy ekwipunk.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d
8,2
9,3
~Morro
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Jak kogoś przewioze zTyłu i bedzie sie skarzył to dam 4 :) Z przodu jest gdzie nogi wyciagnąć :) Podlokietnik dla kierowcy miedzy siedzeniami a takze półeczka w drzwiach kierowcy usytylowana tak zeby łokiec odpoczywał. Usytulowanie środkowej czesci deski rozdzielczej w stronę kierowcy od razu mówi kto tu rządzi.
Fiat Bravo II Hatchback 5d