Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (427) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł z Krakowa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Samochód bardzo "obudowany" ,wszystko jest bardzo masywne ,grube.To powoduje,że w tej kategorii nie jest mistrzem.Z przodu na 4,5 , z tyłu najwyżej na 4. Zabrano sporo miejsca na wszelkie możliwe wzmocnienia, pogrubienia oraz upiększenia ( kokpit-super masywny) i przez to nie ma tu rewelacji, ale też nie ma co narzekać.
~Włoch
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
400l. bagażnik to jeden z wyższych wyników w segmencie. Składana kanapa umożliwiła dwie (szybkie) przeprowadzki. Na tył, mimo, że nieco na siłę, wszedł axkid minimid (wbrew nazwie dosyć duży fotel RWF) i wciąż mogłem zająć pozycję za kierownicą zgodnie ze sztuką (180cm wzrostu). Pamietajmy, że to kompakt.
~Gaspar77
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Auto jak na swojąk klasę wydaje mi się bardzo wygodne w środku. Zaskakująco dużo miejsca na szerokość- parząc z punktu widzenia kierowcy. Jeżdżąc Audi A4 i Golfem miałem wrażenia ciasnoty. Dopiero w A6 miałem odczucie że jest podobnie przestronnie. Rodzina również wygodnie jeździła na tylnych siedzeniach.
~Pinio
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Miejsca z przodu dużo z tyłu mało ale tam jeździ niska żona i fotelik z dzieckiem. Nigdy nie narzekali, daje maksymalna ocene bo brakuje tutaj tematu bagażnik a ten jest największy w klasie hatchback. 400l wchodzi wózek z gondola i jeszcze torba. Byliśmy w 3 os na tydzień w górach tym autem z wózkiem!
~gr13
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Z przodu zdecydowanie za dużo miejsca zajmuje konsola przednia (nie wiem po co taka odległość od szyby tam nic nie ma wiec bezsensowna strata miejsca)ale w miare wygodnie ,za to z tyłu w mniejszych samochodach było wiecej miejsca ,wylot wentylacji to też jakaś pomyłka zajmuje tylko miejsce.
~wezydiusz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
dla kierowcy na nogi i nad głową mogło by być więcej,mam 175cm.igdybym chciał ustawić fotel naprawde tak żeby było idealnie to by brakło mi miejsca nad głową ale da sie znależ kompromis i jest OK pasażerowie nigdy nie nażekali na ilość miejsca więc myśle żę jest ok mam 2 chłopaków po15lat
~bjozefowicz
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Przestrzenie jest dość zwłaszcza z przodu. Z tyłu jest OK do puki nie usiłujemy tam upchnąć trzeciej osoby. W zasadzie się da, ale zwłaszcza zimą w grubych okryciach nie będą się czuli komfortowo. Bagażnik jest przyzwoity i ma regularne kształty. Miłośnicy kombi będą narzekali na wysoką krawędź załadunku.
~Robert
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Miejsca jest dużo zarówno z przodu jak i z tyłu. Bagażnik duży, pakowny, osobiście wysoki próg załadunku mi nie przeszkadza. Fajne fotele, wygodne, dobre trzymanie boczne, tapicerka dobrej jakości. Generalnie pod względem miejsca i pakowności wystarczy na przeciętną czteroosobową rodzinę.
~Piotr
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Na przednich siedzeniach mnóstwo miejsca. Z tyłu trochę mało,zwłaszcza na nogi,ale np porównywalnie z astrą III.Przy wzroście 186cm z tyłu nie dotykam głową dachu.Przy przednim fotelu ustawionym pod siebie,z tyłu kolanami dotykam oparcia,ale da się jechać.Duży bagażnik-lepszy niż u konkurencji.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d
8,2
9,3
~bravooo
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Z przodu mam dużo miejsca. (180 cm wzrostu/84 kg) Podłokietnik-super sprawa. Z tyłu jeszcze nie jechałem. Cztery dorosłe osoby mieszczą się bez najmniejszego kłopotu. Samochód jest wygodny. Drzwi otwierają się bardzo szeroko. Do NB wchodzi się bardzo łatwo. Reasumując z przodu jest ok. Z tyłu przeciętnie.
Fiat Bravo II Hatchback 5d