Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (427) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daro
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
muszę odjąć punkty za miejsce na nogi dla pasażerów z tyłu - bez rewelacji, ale to jakby co, nie mój problem; szkoda, że nie zastosowano patentu ze Stilo, gdzie tylna kanapa była przesuwana; to rozwiązanie bardzo by się sprawdziło w Bravo, ponieważ bagażnik jest jednym z większych w klasie;
~gregory.gregorius@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jestem dosyć wysoki 188 cm i mieszczę się za kierownicą z dużym luzem tak samo jest nad głową. Pasażer obok mnie nie powie nic innego niż napisałem powyżej. Z tyłu nie siedzę także to nie mój problem :) ale mój syn jest zadowolony a w szczególności z "barku" po środku , chyba wiadomo o co chodzi.
~Czak Ptak
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Tutaj szczególna rewelacja. Z przodu mamy bardzo dużo miejsca na nogi, deska mimo, że jest masywna to nie sprawia wrażenia przytłoczenia. Z tyłu również bardzo dużo miejsca, spokojnie można podróżować w dalekie trasy w 4 osoby, a w trochę mniej dalekie nawet i w 5
~prz
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Na przednich fotelach miejsca jest dużo we wszystkich kierunkach. Z tyłu ciasno będzie na wysokości kolan no i niezbyt szeroko. Dużo miejsca nad głową pomimo tego, że siedzi się dość wysoko. Cztery dorosłe osoby o przciętnym wzroście mogą podróżować w miarę wygodnie.
~Jakubus
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Z przodu bardzo dobrze, a muszę zaznaczyć że mam 190 wzrostu. Jedyna czego mi brakuje to możliwość obniżenia fotela jeszcze o jakieś 2 cm. Z tyłu przeciętnie, a za mną jest niewesoło. Bardzo pojemny i niesłychanie ustawny choć niepozorny bagażnik. Dla rodziny w sam raz.
~xaver
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Z przodu jest bardzo dobrze, z tyłu jest przeciętnie. Jeśli z przodu siedzą dryblasy ponad 190 cm. wtedy z tyłu jest ciasno. Nie ma miejsca na nogi. Trzeba jednak pamiętać, że Bravo to nie limuzyna tylko auto kompaktowe. Samochód raczej dla młodych ludzi z małymi dziećmi.
~michancia
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Z przodu rewelacyjnie(a mam 185cm wzrostu),a z tyłu też dla wszystkich starczy miejsca ,syn jest mojego wzrostu i też się mieści.A po drugie kto teraz jeżdzi całą rodziną,może parę razy w roku.W moim odczuciu ważniejszy jest bagażnik a ten jest największy w swojej klasie.
~remo29
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Szeroko i wygodnie. Z tyłu to samo. Złudzenie optyczne (nieznane redaktorom Auto Świata), wynikające z niewielkich szyb z tyłu, mocno przekłamuje poczucie przestrzeni. Może i jest ciemno, a linia szyb ciągnie się na wysokości szczęki, ale miejsca jest pod dostatkiem.
~Remo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Regulacja foteli w wersji wyposażenia 'Sport' jest spora. Tym niemniej nie widzę z perspektywy przestrzeni z tyłu różnicy w przestrzeni w kabinie między Grande Punto, a Bravo. Bravo jest szerszy, ale przestrzeń na kolana pasażerów z tyłu 'zgubiła' się chyba w 400 l. bagażniku.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d
8,2
9,3
~mag001@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Dość mało miejsca niestety w wersjach uboższych brak podłokietnika co doskwiera szczególnie w dłuższych trasach. Bieg wsteczni jest tak ustawiony że pasażer musi zabierać nogi. Bardzo mało miejsca z tyłu jak na taki samochód. Mam ponad 1,90 i za mną mało kto się zmieści.
Fiat Bravo II Hatchback 5d