Lista ocen Fiat Panda II (289) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 5d 1.4 16V 100KM 74kW
Auto w praktycznie pełnej opcji wyposażeniowej nabyłem z salonu jako nowe w 2008 (rok produkcji 2007) za niespełna 41 tyś złotych wliczając w to pełną 2 letnią gwarancję. Za te pieniądze z salonu jako nowe nie dostanie się po prostu tak wyposażonego samochodu bez przebiegu z gwarancją i koniec. (ABS, ESP, ASR, Hill Holder, 4xpp automatyczna klima itp itd) j.w.
~Jacek
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Jak za te pieniądze (39 000) dostałem pełny wypas (klima, wspomaganie, ABS, elektyczne lusterka, boczne poduszki...), za który gdzie indziej musiałbym dać powyżej 50 000 (Toyota, Citroen, itd.). Jedno co mnie wkurzyło to taka gówniana oszczędność na pilocie do central-zamka i bagażnik otwierany tylko z kluczyka - ale jakoś to przeżyję :-)
~majk
Van 1.1 54KM 40kW
Polecam to auto wszystkim tym, którym nie zależy na tym, żeby jeździć nudnym 20-letnim VW polo, którego kupią w cenie 4 letniej pandy, jest to auto trwałe, niezawodne. Ma swoje wady, ale które z aut nie ma? Nowy van kosztuje 24000zl netto- czy jest jakieś inne auto, które można kupić za tą cenę z VAT1? Chyba nie.
~Rafał
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Jak na fiaciora to auto jest dość drogie. Za standardowo wyposażone auto trzeba dać 30 tysięcy, chyba, że ktoś lubi kompletne golasy. Gdy chcesz dobrać trochę bajerów cierpisz niemiłosiernie tak jak twoja kieszeń. Na rynku wtórnym jest trochę lepiej, ale w stosunku do aut z początku produkcji byłbym bardzo ostrożny.
~Dariek
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Jakość raczej nie za wysoka, wyposażenie podstawowe to raczej brak wyposażenia, np oświetlenie kabiny dziala tylko przy otwartych dzwiach kierowcy a bagażnik nie jest oświetlany - ach te drogie czujniki:( bak nie jest zamukany nawet na klódkę. Zamykanie na kluczyk (inny niż do drzwi) - za doplatą ok. 80 PLN.
~aro
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
gdyby od kazdej wersji odjac po 10.000zl wtedy byloby super. w miejscu w jakim cennik jest teraz stosunek cena/jakos jest katastrofalny. za pande z dieslem i klima trzeba zaplacic 50tys!!! skode octavie z klima i silnikiem 1.9 tdi mozna kupic juz za 60 a to jest vw a nie jakis fiacik. zdecydowanie nie polecam
~lm
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
spalanie - mistrzostwo swiata. dynamika - jak na tej klasy samochod mistrzostwo swiata. w cenie 40tys bardzo dobry silnik diesla (de facto wykorzystywany takze przez Opla jako 1.3 CDTI, Suzuki i innych producentow), klima, wspomaganie, abs, 4 jaski (przednie i boczne), elektryczne szyby i lustra, komputerek...
~eN
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Nie ma przy czym wpaść w zachwyt (za wyjątkiem widoczności -mimo wszystko rewelacja), a to co mogłoby poprawić komfort jazdy oczywiście jest za solidną dopłatą, a to prowadzi do bardzo prostej konkluzji - za tą zwiększoną cenę można już kupić bardziej sensowny samochód.
~woszczu
Hatchback 5d 1.2 69KM 51kW
Zastanawiałem się czy dać 4, czy 5 gwiazdek. Z jednej strony trzeba pójść na pewne kompromisy w kwestii komfortu, z drugiej nie sądzę aby dało się taniej podróżować. Dla mnie jednak 5 gwiazdek, ponieważ jestem w stanie iść na drobny kompromis.
~nirage
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Myślę, że w tej cenie trudno znaleźć autko z silnikiem diesla, z małym przebiegiem i na tyle funkcjonalne jak Panda. Może nie jest to wymarzone auto dla młodzieńca próbującego złapać na furę jakąś "foczkę", ale dla starszych użytkowników już ok :)