Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (677) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MeViusto
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jak na 1.2 to nie jest tak źle , ja nie narzekam , ceny przeglądów jak i napraw także nie są zbyt wysokie , co do napraw to wiadomo jeśli zepsuje się jakaś droższa rzecz to jest jednak wydatek ale tak ogólnie najczęstsze wymiany drążków , końcówek to ceny od 60 - 150zł Wiadomo jak to samochód aby jeździł trzeba trochę pieniążków przeznaczyć :)
~Seba 25
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Przeglądy i części eksploatacyjne jak najbardziej powiem ze sie zastanawiałem czy robić w ASO ale mają dobre promocje i jak się ma zaufanego mechanika w Fiacie to spoko . Zużycie paliwa w normie wiadomo zależy jak się jeździ przy mocy 44kw czyli 60 koni mech. jest jak najbardziej pozytywne myśle o tym ze nie \" żyłujemy \" auta jak sportowe
~Piotr
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Wszystko zależy od stylu jazdy i obciążenia samochodu. Przy ekonomicznej jeździe można uzyskać bardzo przyzwoite spalanie, ale jeśli chce się pojechać szybciej, trzeba liczyć się z większym zużyciem paliwa. Przeglądów nigdy nie robiłem w ASO - kupiłem używany samochód i nie było sensu. U zaprzyjaźnionych mechaników wychodziło taniutko.
~droopi GG 4238060
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
No to to juz neiweim sam ale śrdnio Gazu łyka 10litrów jak na ten silnik to zdecydowanie za duzo ale to jest 99% maisto. Ciezko stwierdzić czy źle wyrogulowana instalacja czy filtr powietzra zapchany (auto jezdzi na śląsku) :)Na trasie zrobiłem na pełnym baku gazu o 100km wiecej niz w miescie, około 520km normlanie robie około 430 na 40l gazu
~robertk9@op.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
zuzycie paliwa...teraz cos mu sie popierd... i pali 5 ale dostaje po pupie tak w sumie mieszcze sie w 4,5 ale nie osczedzam jezdze wszedie po trochu wiec trudno oceni jak miasto jak trasa...bo na trasie nie schodze z 130 - 150 km/h wiec pali 5,5. przeglady straszie drobie. olej Mobil 1 przeglad od 630 zł do 820 zł. naprawy rownie drogie np sprzeglo 1000
~Blesso [blesso**no-spam**@wp.pl]
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
To jest TO! . Na poczatku udawalo mi sie zejsc na trasie (przy 90-100km/h) ponizej 5l. Teraz mam 5,2-5,4 na trasie i okolo 6-6,5 l w miescie. Jezdze w sumie spokojnie i nie przekraczam 110-120km/h.Auto lubi cieplo wiec lato to jego zywiol . W zimie silnik troche glosniejszy i bardziej lakomy na paliwo. Okolo 7-8l.Ale i tak te dane sa rewelacyjne.
~Tomasz
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Moim zdaniem auto mające 60 koni, przy pojemnosci 1,2 na srednim spalaniu 7,5-8 litrów to bardzo duzo, 300 zł na paliwo (3 tankowania do połowy), komputer w aucie pokazujący 12,3-12,4 km/l, to jakies niepowazne, auta mające wiecej koni, mocy i przestrzeni, napewno bije punto na głowe, a gazowanie małych pojemnosci jest bezsensu.
~MnS
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Auto pali średnio trochę poniżej 7l/100km. To dużo i nie dużo - jak na tak słaby silnik, trochę za dużo. Nie wiem, jaki są minimalne wartości w trasie, podejrzewam, ze około 6 litrów, może nieco mniej. Niestety ta wersja nie liczy spalania. Ceny przeglądów są korzystne, ceny części również, co w punto nie jest bez znaczenia.
~Sailor
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
To jest naprawdę bardzo ekonomiczny silnik. Przy energicznej jeździe w mieście pali nie więcej niż 8 l. Po założeniu gazu jest już bajka. Spalanie ok 8, 5 l lpg maksymalnie. Cześci są już bardzo tanie do tego modelu i powszechnie dostępne. Konstrukcja auta prosta i każdy potrafi się tym zająć. Bardzo ekonomiczne autko.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II Hatchback
5,7
6,2
~robertomisanddrużynafan
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
spalanie trasa max 5,5, miasto max 7,8 pod klimą, ceny częsci eksploatacyjnych niskie, przeglądy Stalowa Wola - tanio, bardzo drogo jest w rzeszowskim Autoresie a obsługa beznadziejna - zostało im z polmozbytowskich czasów, przez nich nie kupie juz fiata bo mam dość jezdzenia na przeglądy do osciennych wiosek
Fiat Punto II Hatchback