Oceny Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011

Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011

~mkmarcin
Ford Focus II
Największym mankamentem jest jakość wykonania, szczególnie wnętrze podatne na zużycie. Kierownica, elementy plastikowe zużywają się bardzo szybko. Jakość spasowania też bardzo kiepska. Często coś odstaje skrzypi ( nie tylko w moim egzemplarzu). Moje poprzednie samochody, pomimo że starsze generacynie to były o klasę wyżej pod tym względem. Reszta same plusy. Diesel pomimo małej mocy daje radę, jest też dość cichy, ładnie się zbiera. Wersja...
~neon2909@wp.pl
Ford Focus II
Super auto. Nie zamienił bym go na żadnego "pancervagena". Super osiągi i ESP w standardzie. Właściciel niejednego Audi lub VW nie raz zdziwił się na światłach. Super dynamika i to kosztem tak niskiego spalania. Wygląd auta w wersji FL - świetny. Agresywny wygląd, idealne proporcje i bryła. Idealnie zestrojenie silnika i zawieszenia, auto bardzo dobrze się prowadzi bez względu na warunki pogodowe i nawierzchnie. Miałem trochę aut i TO bardzo...
~Darek
Ford Focus II
Auto z 2006 roku jestem jego trzecim właścicielem użytkuję od 3 lat. na dalekiej trasie zawiodło raz i raz w trakcie dojazdu do pracy (ok 15 km) były to usterki uniemożliwiające dalszą jazdę. Póki co auto sprawuje się nie najgorzej ale swoje lata juz ma i młodnieć nie będzie. Mam nadzieję że pojeżdżę nim jak najdłużej.
~EntuzjastaFocusa
Ford Focus II
Pracuję na co dzień jako przedstawiciel handlowy i użytkuję samochód prywatny do celów służbowych. Poruszam się po Warszawie i Mazowszu. Posiadam auto od 2 lat, kupiłem je jako poleasingowe z przebiegiem 83 000 km, przejechałem nim prawie 60 000 km, więc moja opinia myślę, że będzie dość wiarygodna. Potrzebowałem auta zwinnego, do jazdy po Warszawie, którym będę w stanie relatywnie łatwo zaparkować- czujniki parkowania z tyłu świetnie się...
~podpisywacz
Ford Focus II
Oceniam auto służbowe, które użytkowałem na co dzień, również w celach prywatnych. Uważam, że Focus z tym silnikiem to świetne auto. Nigdy nie miałem problemów z awaryjnością. Właściwie nic się nie zepsuło, tylko rzeczy eksploatacyjne. Wygląd wersji po liftingu jest fajny, nowocześnie bez zbędnych fajerwerków. Auto wygodne i w miarę przestronne. Trochę lepsze mogłyby być fotele, może to kwestia wersji - ja jeździłem białym golasem.
~b_adamek
Ford Focus II
Ogólnie jestem zadowolony, od remontu silnika zrobiłem 1,5 tys. km i chyba ok. może spalanie mi ciut urosło. Na trasie Lublin-Wrocław-Lublin średnio zużyłem 4,7, fakt bylo trochę ekspresówki i korki we Wrocławiu ale moje odczucie jest takie że pali więcej.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
5,4
~winner1970
Ford Focus II
Jest to moj pierwszy ssmochod przejechałem nim 30 tyś w dwa lata, mieścił się w 6 litrach. minimalnie to 4,8 kom pokazywał 4,1 - 4,3 trochę oszukuje. Odpalał w największe mrozy moj ford ma pierwszy akumlator i jest jeszcze sprawny Tylko materiały eksplatacyjne polecam forda moj nie ma FDP
~Patryk
Ford Focus II
Jestem zadowolony z samochodu, wszystko byłoby ok. gdyby nie to, że popsuł się podczas drogi 1 raz (to wg mnie o 1 raz za dużo) Siedzenia nie są zbyt wygodne i mocno się brudzą, dodatkowo na przednim zderzaku odchodzi lakier. Jeśli chodzi o własności jezdne i silnik - jestem zadowolony
~Kornel
Ford Focus II
Ogólnie autko fajne, solidne, dobrze się prowadzi, ma wiele zalet ale też swoje wady. Przejechałem nim dopiero 3500 km, więc dopiero poznaję mojego Forda!
~patria
Ford Focus II
Spore auto ale nie wyróżnia się niczym szczególnym
Ford Focus II Hatchback 5d