Oceny Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011

Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW 2005-2011

~mkmarcin
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Największym mankamentem jest jakość wykonania, szczególnie wnętrze podatne na zużycie. Kierownica, elementy plastikowe zużywają się bardzo szybko. Jakość spasowania też bardzo kiepska. Często coś odstaje skrzypi ( nie tylko w moim egzemplarzu). Moje poprzednie samochody, pomimo że starsze generacynie to były o klasę wyżej pod tym względem. Reszta same plusy. Diesel pomimo małej mocy daje radę, jest też dość cichy, ładnie się zbiera. Wersja...
~neon2909@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Super auto. Nie zamienił bym go na żadnego "pancervagena". Super osiągi i ESP w standardzie. Właściciel niejednego Audi lub VW nie raz zdziwił się na światłach. Super dynamika i to kosztem tak niskiego spalania. Wygląd auta w wersji FL - świetny. Agresywny wygląd, idealne proporcje i bryła. Idealnie zestrojenie silnika i zawieszenia, auto bardzo dobrze się prowadzi bez względu na warunki pogodowe i nawierzchnie. Miałem trochę aut i TO bardzo...
~Darek
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Auto z 2006 roku jestem jego trzecim właścicielem użytkuję od 3 lat. na dalekiej trasie zawiodło raz i raz w trakcie dojazdu do pracy (ok 15 km) były to usterki uniemożliwiające dalszą jazdę. Póki co auto sprawuje się nie najgorzej ale swoje lata juz ma i młodnieć nie będzie. Mam nadzieję że pojeżdżę nim jak najdłużej.
~EntuzjastaFocusa
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Pracuję na co dzień jako przedstawiciel handlowy i użytkuję samochód prywatny do celów służbowych. Poruszam się po Warszawie i Mazowszu. Posiadam auto od 2 lat, kupiłem je jako poleasingowe z przebiegiem 83 000 km, przejechałem nim prawie 60 000 km, więc moja opinia myślę, że będzie dość wiarygodna. Potrzebowałem auta zwinnego, do jazdy po Warszawie, którym będę w stanie relatywnie łatwo zaparkować- czujniki parkowania z tyłu świetnie się...
~podpisywacz
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Oceniam auto służbowe, które użytkowałem na co dzień, również w celach prywatnych. Uważam, że Focus z tym silnikiem to świetne auto. Nigdy nie miałem problemów z awaryjnością. Właściwie nic się nie zepsuło, tylko rzeczy eksploatacyjne. Wygląd wersji po liftingu jest fajny, nowocześnie bez zbędnych fajerwerków. Auto wygodne i w miarę przestronne. Trochę lepsze mogłyby być fotele, może to kwestia wersji - ja jeździłem białym golasem.
4,1
~b_adamek
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Ogólnie jestem zadowolony, od remontu silnika zrobiłem 1,5 tys. km i chyba ok. może spalanie mi ciut urosło. Na trasie Lublin-Wrocław-Lublin średnio zużyłem 4,7, fakt bylo trochę ekspresówki i korki we Wrocławiu ale moje odczucie jest takie że pali więcej.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
5,4
4,1
~winner1970
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Jest to moj pierwszy ssmochod przejechałem nim 30 tyś w dwa lata, mieścił się w 6 litrach. minimalnie to 4,8 kom pokazywał 4,1 - 4,3 trochę oszukuje. Odpalał w największe mrozy moj ford ma pierwszy akumlator i jest jeszcze sprawny Tylko materiały eksplatacyjne polecam forda moj nie ma FDP
3,7
~Patryk
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Jestem zadowolony z samochodu, wszystko byłoby ok. gdyby nie to, że popsuł się podczas drogi 1 raz (to wg mnie o 1 raz za dużo) Siedzenia nie są zbyt wygodne i mocno się brudzą, dodatkowo na przednim zderzaku odchodzi lakier. Jeśli chodzi o własności jezdne i silnik - jestem zadowolony
~Rafal
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Po 13 latach uzytkowania zepsol sie tylko raz. Przekazniki elektryczne do wymiany. Procz tego auto super pod kazdym wzgledem. Najlepszy woz jaki mialem w swoim dlugim zyciu.
~kriskrik
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Moj pierwszy samochod :) Swietny samochod dla poczatkujacego kierowcy. Bezawaryjna jednostka, niesamowicie ekonomiczna. Przejechalem nim pol europy robiac co roku ok 40 tys. km.
Ford Focus II Hatchback 5d