Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (218)

3,5
~Skoczek1
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Polubiłem to auto, żona tez je lubi. Ale dla siebie bym nie kupił mimo tylu zalet przez głupie wyprofilowanie fotela kierowcy. Nie tyle profil ale bardzo krótkie siedzisko co powoduje mały komfort jazdy na dłuższych dystansach.
~~WojtekB
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W tej klasie pojazdów Getz to bardzo ciekawa propozycja, co potwierdzają m.in. testy przeprowadzone przez "Auto Świat" (wypadł lepiej niż VW Polo), jak i inne tego typu ośrodki testowe. Nawet Niemcy nie potrafili znaleźć (a oni nie lubią "koreańczyków") w Getzie żadnych poważniejszych "zgrzytów".
~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jest to druga ocena po roku użytkowania i pomimo kilku drobnych bolączek (które auto ich nie ma?) stwierdzam, że to dobra firma.
~RAFOO z SOSNOWCA
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jak za tą cene to niema KONKURENCJI , za 38 tys. kupiłem fure z pełną elektryką , 2xAIRBAG, ABS,wspomaganiem i mocnym silnikiem.
~radeq1
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo przyjemne auto do miasta dla 5 i na dłuższe trasy dla 4 osób. Wszechstronne i uniwersalne do zastosowania głównie jako pojazd miejski dla młodych ludzi. Bagażnik całkiem sporych rozmiarów ( jak na klasę ). Europejska stylistyka i daleko-wschodnia technologia zostały połączone w bardzo zgrabny sposób. Niewygórowana cena powinnna być jeszcze lekko obniżona przez bogatsze wyposażenie, a wtedy konkurencja leży.
3,7
~wicharek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
To nie rolls royce więc z paroma wpadkami trzeba się liczyć. W sumie mozna wytrzymać.
~jgig@o2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Mieszkam 30 km od Warszawy i od początku minimum raz ktoś z nas (jalub żona) jest w centrum. Przy różnych kolejach losu zrobiłem 9000 km na wyjazdach zarobkowych do Austrii. Na góry to ten silnik jest trochę za mały. Na szybkiej trasie i pod stromą górkę robi się leniwy. Gaz zainstalowałem po ok 17000 przebiegu (zaraz po homologowaniu) i nie żałuję. Spadek mocy jest minimalny i przy jeździe codziennej po mieście niezauważalny. Za to kiedy...
~agno
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Zwykły samochód. Jak ktoś chce mieć auto trochę nudne, ale bezproblemowe i spełniające w zadowalający sposób potrzeby przemieszcznia się, to to jest właśnie to.
~Maciek D.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Za całokształt 4. Byłaby 5 gdyby był bardziej oszczędny.
~iksmada55@02.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Z dotychczasowego użytkowania samochodu Getz moje wrażenia są o wiele wyższe niż z samochodu Renault-Clio.Oceniam, jak na razie własności Getza wysoko.Jeżeli jego sprawność eksploatacyjna i użytkowa potwierdzi się w dłuższym okresie czasu-to napewno kupię następny tej marki.