Lista ocen Hyundai i30 I CW (160)

~maruda
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo udany samochód - ergonomiczy i ekonomiczny. Mały bagażnik jak na kombi. Trochę smutno w środku z wyglądu. Kupiłbym raz jeszcze. Pozytywny obraz psują palące się żarówki.
~Dżyszla
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Generalnie auto fajne, ale nie lubiące szybkiej jazdy. Wygodne, dobrze trzymające się na drodze. Bardzo jednak zdziwiło, że spalanie nie zmieniło się po przejściu z zimówek na letnie (oba komplety od salonu, letnie: Hankook K415 - teoretycznie oszczędna opona). Trochę źle pomyślane światłą dzienne - takie na przymus, bo od mija różnią się tylko brakiem podświetlenia deski. A po co mi oświetlenie tablicy? :( Hyundai chyba nie pomyślał o tym......
~ljd@onet.eu
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Auto rozsądne, niebanalne, rzucające się w oczy, mam wersję Base+, świetnie wyposażone w to co potrzeba, czyli 8 poduszek, ABS, elektryka, radio+cd, i jest to kombi w dieslu 90KM.
~tutturek
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
generalnie jestem zadowolony z i30, szczególnie z silnika, pojemności wnętrza i wyposażenia, łyżką dziegciu jest tylko dość słabe wyciszenie wnętrza
~koleś git
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo przyzwoity samochód, który swoją jakością dogonił już europejską i japońską konkurencję.
~graf
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Za co cenię ten wóz? Za wiele udogodnień, parametry silnika, przyjemność z jazdy, zwrotność, jakość tapicerki i plastyków - zwłaszcza tych miękkich. Auto w niższej cenie oferowało więcej niż bliźniaczy ceed. I mam nadzieję że podtrzymam tę opinię za 100000km.
~Borówa z Łodzi
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Zawsze znajdzie się cos co można zmienić. Hyundai ma dużo miejsca wewnątrz, dobry silnik, ładny wygląd , bardzo dobre wyposażenie , dobre właściwości jezdne i SUPER hamulce. Warto zamówić kierownice obszyta skórą ale nie firmowo tylko dać samemu do obszycia lub zlecić to dealerowi.
~Przem
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Piękny samochód. Nie wygląda jak Koreańczyk, a raczej jak rasowy europejski samochód. Czasami przez podobieństwo przedniego grila do innych marek mylę go jadąc trasą z Hondą lub Toyota Avensis :-) Mają bardzo podobne przody. Poza tym wielki, wygodny i komfortowy.
~gummi_cezar@poczta.onet.pl
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Szukałem w miarę taniego auta rodzinnego, do którego nie musiałbym dopłacać przez najbliższe parę lat. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Każda jazda to przyjemność.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I CW
6,2
~krzyżowiec
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Sam myślałem że to mało możliwe, myślałem że koreańczyk kusi tylko dobrą ceną, gwarancją i wyposażeniem, ale rzeczy takie jak silnik, komfort jazdy, zestaw audio (seryjny port USB/AUX/iPod z CD mp3 i sterowaniem w kole kierownicy) ma lepsze niż większość innych komapktów. Hyundaia kupiłem z pewnymi obawami - czy nie lepiej zapłacić 10tys. więcej za Astrę albo Aurisa, ale teraz nie żałuję - i30 jest od nich po prostu lepszy. Czy kupiłbym...
Hyundai i30 I CW