Oceny Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004

Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004

~Józek
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Jeździłem grandem I generacji rocznik 1994 silnik 4.0 i 1996 silnik 5.2 każdy z nich spisywał się niezawodnie. Obecnie użytkuje drugą generację z silnikiem 4,7 V 8 ;-), sprowadzony ze Szwajcarii w stanie perfekt. Przestrzegam przed zakupem granda z niską ceną na ogół są to samochody z bardzo dużymi przebiegami i p przeżyciach. Mój ma przebieg 192 tys a wygląda jak nowy środek jak z salonu oraz nie malowany. samochód jest bardzo fajny...
4,1
~gregbun
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Jestem zadowolony z tego auta choc jest pare motywów do których nie jestem przyzwyczajony.auto użytkuje od 8 miesiecy jako jedno z trzech (pozostałe to bmw;poprzednio zawsze bmw-rózne modele)Jakość amerykańska i \"pomysłowość\" wyraźnie odstaje od niemieckiej,nie mówiąc o awaryjności i eksploatacji ale to auto naprawde ma w sobie cos co sprawia że jazda -zwłaszcza po trudniejszym terenie lub przeszkodach sprawia ogromną frajde!polecam osobom...
~flyjacki
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Wszystko Ok, jednak zawieszenie zestrojone bardziej w teren niż na asfalt. Wkurzają mnie mosty które są zbyt głośne, na oryginalnych felach za szybko pojawiają się odpryski lakieru, fatalne tarcze hamulcowe, które powyginały się po przejechaniu 15 000 km. Oczywiście w serwicie mają do tego modelu wentylowane to znaczy że mój przypadek nie jest odosobniony. Polecam natomiast nowy model bo to całkowicie inna bajka. JEST REWELACYJNY. Zaraz widać...
~Lucas
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Ciekawe auto, nie duże jak na SUV'a, dosyć wygodne, dosyć trwałe... Właśnie wszystko jest dosyć lub w miarę... jeśli porównać go do szarej masy, która porusza się po ulicach, jest w miarę ciekawym autem, jednak jeśli chcemy sobie kupić prawdziwe amerykańskie auto, to raczej nie WJ'a. Dlaczego? Po prostu jest ich dużo w naszym kraju a samochód zza oceanu kupujemy żeby się wyróżniać, nawet na tle tych mniej popularnych aut.
~ememiks
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Naprawdę super auto wygodne, agresywne mało awaryjne i proste w naprawie ktoś kto ma smykałkę sam powinien dać rade. Bardzo dzielne w terenie można wjechać oraz przeważnie wyjechać nie to co większość suv co tylko nadają się do miasta na krawężniki i polskie dziurawe drogi a terenu boją się. Nie sądziłem ze amerykańskie auto może być dla normalnych ludzi myliłem się ale w końcu to jeep nie to co inne terenówki co udają być jeepem.
~roman_wr
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
ogolnie nie jest to auto dla kazdego - mi odpowiada jezdzenie limuzyna z piekna jasna skorka i pelna elektryka i mruczacym V8 - niezaleznie od tego, czy jest to autostrada, wiejska droga, czy wysoki kraweznik i inne atrakcje naszych drog. To ja decyduje gdzie chce jechac, a nie samochod mowi mi gdzie moge ;)
Dziennik kosztów dla Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW
18,7
21,8
~Wojtek e-mail: st.tropez@neostrada.pl
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
No cóż, nie stać mnie na Cadillaca Escalade Luxury, ani na Hammera. Jeżdżę tym, na co mnie stać i jestem bardzo zadowolony. Moc motoru kosztuje. Niech się nikomu nie wydaje, że jeżdżąc BMW lub innym samochodem o pojemności 5 litrów będzie spalal na 100 km 6 litrów. Pozdrawiam
4,1
~lukas79s@interia.pl
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Dobry,niezawodny samochód,który nie nadaje się w teren z racji swojej masy,spalanie typowe dla tego typu aut,moc 4,7 HO zadowala bardzo, raczej dla 2 osób, ponieważ z tyłu brak miejsca i niema żadnej wygody!!
~marcin_fish
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
jeszcze nigdy nie oceniłem niczego na maksymalna ilość gwiazdek, zawsze są jakieś mankamenty, ponadto Polak narzekający i marudny jest :)
~schwyntzu
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Z samochodu jestem zadowolony. Auto, podobnie jak poprzednika - S-Klasę, traktuję jako samochód weekendowo-rekreacyjny. To typowe amerykańskie auto, co wiąże się z plusami i minusami.