Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (154) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Madmikee
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Świetne auto, które mimo wieku do dzisiaj przyciąga wzrok wszystkich - również kobiet, ale to też wersja Sport z pełnym fabrycznym pakietem stylizacyjnym i dołożonymi już ode mnie przepięknymi felgami pasującymi do \"charakterku\" tego samochodu. Gdy tylko chcesz - suniesz majestatycznie w rytm chilliout-owych kawałków, ale jeżeli tylko coś Ci strzeli do głowy, deptasz w kicka i ...masz rasowy, bezkompromisowy, sportowy wóz z którym...
~tomi
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
czemu dobrze? bo nie ma nic doskonałego. jakie auto bym kupił za 30 tys.? galanta za 10 tys. i go odpicował za 20 tys. jestem w pełni zadowolony z faktu posiadania tego auta. poza pewnymi niedociągnięciami (dlatego "tylko" dobrze) nie ma większych zarzutów. 12litrów- nigdy nie przekroczyłem tej bariery choćbym nie wiem jak deptał. może to i chore ale jak do niego wsiadam to dopiero czuje, że żyje. GALANT, GALANT, GALANT...żadne inne
~migacz (migacz@poczta.onet.pl)
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Świetne autko, doprawdy. Prawdziwe auta do auta z lat 90-tych i z tym się każdy zgodzi. Dużo dodatków nie tylko cieszących oko ale też funkcjonalnych. Piękna linia nadwozia, przestronny bagażnik (karnistry stoją bez problemu). + ekonomiczny diesel to jest to! Jeśli ktoś przymierza sie do Accorda z tych lat, śmiało polecam ten model Galanta. Nie dość że jakość ta sama, cena niższa to nieco rzadszy model a przy tym rzucający się w oczy!
~Tomasz N
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Żwawy rudzielec, nie chce się zepsuć, tylko ta korozja na błotnikach... Ponadczasowy wygląd sprawia iż nawet tak stare auto wygląda dalej świetnie. Szkoda, iż Mitsubishi uśmierciło takie charakterne auta jak Galant. Ustawił bym się pierwszy w kolejce po nowy egzemplarz. Poza korozją karoserii denerwuje mnie jeszcze długi pedał sprzęgła o który zahaczam lub podnoszę piętę aby wcisnąć. Poza tym to genialne auto.
~ersm@wp.pl
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Moja żona wyszła bez szwanku z wypadku, w którym Audi A4 jadąc z prędkością określoną przez policję na 110 km/h i wymuszając pierwszeństwo wjechał w drzwi kierowcy. Audi spaliło się w rowie, a żona po jednodniowej obserwacji w szpitalu wyszła do domu!!! Po obejrzeniu wzmocnień w drzwiach przestały mi nawet przeszkadzań wyjątkowo wąskie kieszenie w drzwiach. Żona kupiła sobie w miesiąc po wypadku drugi identyczny samochód.
~Kuba
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Galanta kupiłem przeszło roku, przez ten czas przejechałem kawałek drogi i mogę się wypowiedzieć na jego temat. Motoryzacja jest dla mnie hobby, samochody to nie tylko narzędzia do pokonywania drogi. Wybierając dla siebie samochód zawsze wymagam czegoś ciekawego. Krótko i na temat: Galant to dobre auto dla Ciebie, jeśli jesteś w stanie wytrzymać jego kaprysy. Więcej info w poszczególnych działach.
~Adamas
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Jest to mój drugi Galant, a w zasadzie był. Oba w automacie. Poprzedni był 2.5 V6. Są to super auta za niską cenę. W porównaniu z Pasatem wypadają dużo lepiej jeśli chodzi o cenę zakupu, wygodę, osiągi i trwałość. 2.4 GDI uważam za bardziej udany niż V6, ale to moje odczucie. Przede wszystkim chodzi o spalanie. GDI spalał mi średnio od 2 do 3 litrów mniej, przy bardzo zbliżonych osiągach.
~kAWIOR
Sedan 2.0 136KM 100kW
Dobre auto kupilem go za grosze w irl. na sprzedaz a jak sie przyzwyczailem to za nic go nie zamienie, po co komu niemieckie nudne... auto ktorym jak sie wyjedzie to zaraz sie okazuje ze tu passat beta tam passat az mdli i wiesniactwo. po wlozeniu felg 18 nadal sie dobrze prowadzi, mimo ze na orginalnych 15 230km/h pofrunol na wiekszych juz nie tak samo, ale cos za cos, POLECAM TO UNIKAT!
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
Image, czarna perła i przyciemniane szyby - robi wrażenie. To mój pierwszy japończyk, odmiana w porównaniu z myślą techniczną helmutów. To samo we wnętrzu. Solidność wykonania rewelacyjna. A kultury pracy i dźwięku żaden diesel nie jest w stanie zastąpić!!! Polecam każdemu, kto nie chce być masowy i czerpać przyjemność z jazdy, a nie tylko przemieszczać się byle taczką!! Nie chce się wysiadać!!

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kazik_szalona_Panda
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Auto bardzo słabe pod względem technicznym. Wszech obecna korozja, źle zabezpieczone profile, cienki lakier i słabe blachy. Najbardziej należy się wystrzegać korozji kielichów przednich od strony komory silnika i od spodu. Jeśli auto już jest tam zaatakowane przez rudą to należy je omijać. Korozja tylnej części podwozia również dyskwalifikuje je z użytkowania.