Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (154) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pyton87@o2.pl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Kocham to auto mimo iż staruszek już powoli się sypie i wymaga częstych i kosztownych napraw (w moim przypadku). Mimo wieku nadal robi wrażenie na mnie, pasażerach i przechodniach :) Obiecałem sobie że dopóki będzie mnie stać na jego utrzymanie tak długo go nie sprzedam. Dodam, że odstawiam niejedno młodsze auto. Kierowcy BMW mogą tylko popatrzeć na mój tylni zderzak.
~delfinpl1@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Auto pieknie sie prezentuje, uwazam ze najladniejsza linia nadwozia z konca lat 90, bardzo dobrze sprawdzajace sie w miescie i na trasie.Wygodne, juz nie mowiac o duzym bagazniku, i przestrzeni wewnatrz.To moj pierwszy japonczyk, i nastepny tez bedzie Galancik, tylko mlodszy, ale to za kilka lat, bo tego mam w stanie jakby co dopiero zjechal z tasmy...Przyciaga oko kierowcow...
~Rafal M. rafalchicago27@yahoo.com
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Przejechalem moim Galantem prawie 10 000 mil i musz powiedziec ze jestem mile zaskoczony, jest to auto ktore przez ten czas nie sprawilo najmniejszego klopotu (tylko jedna pana). Jest to auto donbrej klasy sredniej za srednie pieniadze , ale polecam. Troszke mozna sie w nim doszukac elementow sportowych. I ten silnik, prawie 200 KM, to juz jest czym jechac !!! Szerokiej drogi
~watemborski@op.pl
Sedan 3.0 i V6 24V GTZ 197KM 145kW
Modelem E50 zrobiliśmy z żoną 220000km bez najmniejszej awari w trasie /wymienłem łożyska w manualnej skrzyni biegów po 110tyś km/ dlatego polowałem w niemczech na okazję nowszego modelu no i udało się .Od1997r jeżdzę modelem E55 dobre wyposażenie miła tapicerka dobrzesię prowadzi jesterśmy z żoną bardzo żadowoleni. Następny też mitsubishi chyba Space Star.
~Mariusz
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Galanta posiadam od 2 lat, zrobiłem nim niecałe 50 tys km. Musze przyznać, ze nie zawiódł mnie, zawsze dojeżdżałem do celu, bez najmniejszego problemu. Zaliczyłem nim 2 x Paryż, kilka kilka razy w roku robie trasę ok 1500 km, wakacje itd. Używam go do codziennej jazdy, praca, zakupy, więc postaram się nieco przybliżyć sylwetkę tego samochodu.
~Majki
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Jestem bardzo zadowolony. Pamietajmy ze jest to auto w calosci zrobione w Japonii, co gwarantuje mu niezawodnosc o ile bedziemy go dobrze eksploatowac. Istotnie wyroznia sie na ulicy ale nie dlatego podoba mi sie to auto lecz z powodu komfortu jaki oferuje, niewiele jest aut w tym przedziale cenowo-rocznikowym, ktorymi sie tak wygodnie jezdzi.
~Ren0vatio
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Silnik 2,5 V6 świetnie spisuje się zarówno w miastach jak i po za. Bardzo małe spalanie mimo dynamicznej jazdy. Brak większych wydatków. bardzo dużo miejsca. Dla mnie samochód ma jeździć płynnie i szybko - a galant to spełnia. Ma bardzo dynamiczny wygląd i bardzo wyróżnia się z pośród tłumu. Jest to auto bardzo inne od wszystkich, przez co niepowtarzalne.
~dziabaq
Sedan 2.0 136KM 100kW
bardzo dobrze się prowadzi, jak na taki silnik jest ekonomiczny ,kopniecie co prawda ma dopiero powyżej 2,5 tys. obr. ale i tak można się nim nieźle rozpędzić , w środku jest wygodnie jest dużo miejsca posiada parę funkcyjnych schowków oprócz tego ma dobry standard wyposażenia ja osobiście jestem z tego auta bardzo zadowolony
~Mariusz
Kombi 2.0 136KM 100kW
auto jest bezwypadkowe jest zadbane i było porządnie serwisowane, jak na razie jestem zadowolony, jakość wykonania tego auta jest na bardzo wysokim poziomie a użyte materiały we wnętrzu są estetyczne i trwałe, zawieszenie jak na 10 latka komfortowe a silnik jest dynamiczny i charakteryzuje się wysoką kulturą pracy

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~speedway00@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
mitsubishi galant jest dobrym ,malo awaryjnym samochodem ale konstruktorzy nie zadbali o solidnoscprzedniej czesc samochodu tj.o wytrzymalszy przedni pas na lekkie uderzenia ,kiedy uderzylem przodem w drugi samochod przy predkosi 15 mil/h bylo do wymiany zderzak blotniki chlodnica maska swiatla ten wypadek kosztowal mnie 2000$