Oceny Mitsubishi Galant VIII

Mitsubishi Galant VIII - Oceń swoje auto
Rozwiń podsumowanie

Wady i zalety – Przeniesienie napędu (29)

~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Synchronizator 2 biegu
~luke81
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
~Jarek
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Automatyczna skrzynia to coś pięknego, jeśli działa tak jak moja. Silnik + automat to super start od zera. Uwielbiam wkurzać BMW-owców na światłach. Jak trochę przycisnę to im rury miękną , A to przecież takie niepozorne kombi.
~zibi
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Połaczenie GDI z automatem to rewelacja, w mieście płynna jazda, bez konieczności ciągłego zmieniania biegów, w trasie w razie potrzeby dużo koni pod pedałem.
~Jarek
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Jest to pierwszy automat w rodzinie. nigdy przedtem nie jeździłem czymś takim i zrobiłem to głównie dla żony. Teraz i ona chętnie kieruje. Stosunek jakości do ceny jest poprostu powalający na plus. Wydaje miesięcznie ok 80-100 zł wiecej niż przy fiaciku na bęzynkę , ale nie boję sie wsiąść i z marszu bez przygotowania jechać do Hamburga. Zero jakich kolwiek wycieków i usterek . Po za tym autko się wyróżnia na szosie. Mogę tak jeszcze długo...
4,1
~Łukasz
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
~wiraszek
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
automat super zmienia biegi nic nie czuc rzadnych szarpniec tylko widac po obrotomierzy ,że jedziemy na innym biegu
~kamilzak@wp.pl
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
jeździ się bardzo fajnie nawet ze skrzynia automatyczną
~marian
Sedan 2.0 136KM 100kW
Poki co to jest najfajniejsze auto jakie posiadalem pomimo 10 lat, napewno lepsze niz nie jeden nowy samochod. Bardzo fajna, niezawodna i przyjemna w uzywaniu skrzynia Tiptronic. Nie chce sie wysiadac z auta.