Lista ocen Opel Astra H GTC (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~freQ
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Ilość miejsca jak na taki ( z wyglądu ) mały samochód jest więcej niż wystarczająca. Mam prawie 180 cm wzrostu i jest mi wygodnie. Miejsca nad głową dużo. Każdy kto wsiada na tylne siedzenia jest zdziwiony ilością miejsca na nogi. Z racji linii dachu na tylnej kanapie może być mało miejsca dla osób wysokich, choć ja mam jeszcze zapas nad głową. Kolejny duży plus za bagażnik. Też jest większy niż się spodziewasz patrząc na samochód. Sam otwór...
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Tu największym problemem jest wsiąść do tyłu tego auta, w koncu jest ono 3 drzwiowe, jednak później po upakowaniu wszystkich, w 4 dorosłe osoby można spokojnie podróżować nawet w dalsze trasy. Niezbyt wygodna pozycja pasażera z przodu, fotel jest osadzony za nisko. Kierowcę po dłuższej trasie 400-500km po polskich drogach będą boleć plecy - niestety nie jest to tylko moja opinia, wielu użytkowników tego auta skarży się na ten mankament.
~Slavo58
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Miejsca z przodu pod dostatkiem no chyba ze ktoś jest zawodowym koszykarzem :) średniacy nie powinni narzekać, z tylu tez nie jest tak źle jak można się spodziewać patrząc na auto z zewnątrz. Przy moim wzroście 182 siedząc na tylnej kanapie miejsca nad głowa nie pozostaje zbyt wiele ale pozostaje co bardzo mnie zdziwiło. Auto doskonale sprawdzi się jako 2+2(dzieci)
~Jakub
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Kierowca i pasażer z przodu świetnie! Dużo miejsca dla jednego i drugiego. Tylna kanapa to już sprawa wygląda tak że miejsca jest wystarczająco, nie chciałbym jednak odbyć dłuższej podróży z tyłu tego samochodu. Do okazjonalnego przewiezienia więcej niż 2 osób jest całkowicie wystarczająco. Tak jak wspomniałem nie jest to żaden rodzinny samochód.
~pppiekarz
GTC 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Z przodu miejsca wystarczająco, z tyłu zaskakująco dużo, mimo wydawałoby się niskiego dachu. Projektanci raczej wiedzieli co robią, siedzenia są niżej i ja (181cm wzrostu) siedząc za kierowcą o podobnym wzroście mam całkiem sporo miejsca z tyłu.
~Andrew
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Głównie woziłem tylko siebie oraz psa i czasem znajomuch, w mojej ocenie miejsca wystarczająco dużo, moja waga 76 kg 182cm, dużo miejsca po rozłożeniu siedzeń, bezproblemowo przewiozłem nim 1,7m choinke
~LC
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Jeżdżąc samemu lub we dwójkę jest świetnym samochodem. Jeśli trzeba, to mieści się kosmiczna ilość bagaży. W przypadku podróży z innymi pasażerami maksymalna komfortowa ilość osób w samochodzie to 4.
~Magda
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Dużo, bardzo dużo miejsca z tyłu dla pasażerów. Można spokojnie usiąść, choć może być problem z samym wejściem. Przednie fotele wygodne i komfortowe, kubelki to to nie są, ale też dobrze trzymają.
~Bartoszek97
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Auta 3 drzwiowe kupujemy raczej z myślą, ze będziemy jeździć sami. Z przodu jest wystarczająco miejsca nawet dla mnie a mam 189cm wzrostu. Z tylu troszkę ciaśniej ale nie ja tam muszę podróżować ;)
~Bartłomiej
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Przestrzeni z przodu jest wystarczająco. Fotel pasażera odsuwa się dosyć sporo do tyłu. Z tyłu miejsca mogło być więcej ale nie zapominajmy ze jest to wersja 2/3
Opel Astra H GTC