Oceny Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101 KM 74 kW

Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101 KM 74 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101 KM 74 kW

~Jurek
Skoda Fabia I
szczerze polecam z tym silnikiem wiadomo wygląd nie jest powalający ale ogólnie nie jest źle.
~maker
Skoda Fabia I
Samochód w jeżdżonej przeze mnie wersji to jak Piękna i Bestia w jednym. Z jednej strony fantastyczny, mocny i praktycznie bezawaryjny diesel, a z drugiej mocno średnia reszta. Drobne, frustrujące usterki byłyby do zniesienia gdyby nie \"detale\" w stylu niezbyt wygodnych foteli, cienkiej kierownicy i sporej ilości ergonomicznych wpadek. W tym samochodzie nie można się zakochać, ale można być pełnym podziwu dla tego ile jest w stanie znieść.
~pawel
Skoda Fabia I
Samochód wygodny, przestronny, z doskonałym silnikiem Volkswagena 1,9 TDI. Poza pękniętą linką opuszczania szyby nie miałem żadnych usterek.
~yumek@wp.pl
Skoda Fabia I
Fajne autko. Silnik TDI robi swoje. Duży bagażnik w Combi. Warto dorzucić Klimatyzację!!
~Y
Skoda Fabia I
Autko swietne. Male zwinne jak narazie nie zawodne przewyzszajace drozsze auta typu Jetta. 101 koni radzi sobie tutaj nie samowicie jeszcze troche i doloze chip bedzie lepiej. Calkiem drogie (85000) ale nie dostanie sie innego auta w max wyposazeniu za tyle. Jedyne co mnie denerwuje to calkiem mala bateria. Wymienilem radio na Alpine bo standardowe CD nadaje sie do smieci wystarczy troche podglosic i przygasalo podswietlnie radia. Teraz jest...
~Big Mike
Skoda Fabia I
Auto godne polecenia. Silnik choć nie za cichy to bardzo żywotny i energiczny. Auto idealne do średnich mieszanych tras. Wersja elegance przy maksymalnym wyposażenia bez wątpienia godna zakupu.
~joper
Skoda Fabia I
samochodzik doskonaly!!!Volkswagen ze znaczkiem Skody!
~Damian89Ldz
Skoda Fabia I
jako autko które ma już swoje latka to nie jest żle kilka rzeczy trzeba było zrobić ale tak na plus
~gregw78@o2.pl
JESTEM ZADOWOLONY I POWTÓRZĘ PEWIEN SLOGAN ´WIEM CO MAM´
~Pepe
Skoda Fabia I
Zgrabne auto! Pomimo malych gabarytöw zewnetnych w srödku prawie ogromne.
Skoda Fabia I Kombi